Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi pénz kellene ahhoz kb....

Unnie kérdése:

Mennyi pénz kellene ahhoz kb. hogy kiköltözzek Koreába? És lenne esélyem munkát szerezni ott?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Szöülban élni. Azt terveztem hogy megtanulok angolul és Koreaiul is persze. A szakmám az pincér. Kb mennyi pénzre lenne szükségem,az utazást és a szállást illetően?

2013. nov. 1. 19:55
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
U.I. Amúgy én mielőtt elkezdtem tanulni, 4 évig gondolkodtam ezen, hogy jó lesz-ez vagy nem? Igen, már 12 évesen koreait akartam tanulni.
2014. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
BOCSIII, még egy dolog! Elrontottam, a koreaiak BEFOGADÓAK!!!!!!!! :DD
2014. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy itthon célszerű alapszintű nyelvtudást szerezni (kb. 1 év),ösztöndíjjal kimenni a nyelvterületre és ott azon a nyelven elvégezni egy 4-5 éves fősulit. Az első év nagyon nehéz, de a második év végére felsőfokú nyelvtudást lehet elérni, ha egész nap koreaiakkal

kommunikálsz és azon a nyelven tanulsz, vizsgázol. Ha minden képen vendéglátós akarsz lenni akkor ilyen fősulit válassz. Azt nem tudom, hogy Koreában az angol, vagy a francia az elterjedt közvetítő idegen nyelv, de ha megtudod, akkor azt is kezd tanulni.

A lényeg: a nyelvterületi nyelvtanulás nagyságrenddel gyorsabb és tökéletesebb kiejtést eredményez, mint az itthoni keserves nyelvtanulás nem anyanyelvi tanártól.

2014. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Még csak annyit: A pincér szakma, meg más kommunikatív szakmák nem valók első generációs emigránsoknak, mert egy külföldi soha sem képes felnőtt fejjel anyanyelvi szintre jutni. Célszerűbb olyan szakmát választani, amihez kevesebb akcentusos nyelvtudás is elég. Ha a vendéglátáshoz kötődsz, akkor választhatod például a szakács szakmát, az elegánsabb és komolyabb is. A pincér a vendéglátó ipar strapás segédmunkása, a szakács meg nagy tudású művész, varázsló.
2014. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!