Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldről vélemények? Nem...

Thaiföldről vélemények? Nem turista hanem odaköltözési szempontból

Figyelt kérdés

aki érintett vagy tud róla valamit az írhatna róla.azt hallottam olcsó,jó az idő és nem utolsó szempont a sok csinos lány sem:)

szóval az érdekelne hogy tényleg olcsó-e itthonhoz képest?közbiztonság milyen?vannak természeti értékek is?vagy csak zsúfolt nagyvárosok?


2014. dec. 12. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Párszor megfordultam Thaiföldön. Ha megtehetném gondolkodás nélkül odaköltöznék.

Olcsó: igen, sokkal olcsóbb mint Európa vagy Magyarország, az északi rész még olcsóbb

Közbiztonság: ha nem keresed a bajt sokkal jobb mint Európában és jobb mint Magyarországon.

Természet: ezt gondolom viccnek szántad, egy élet is kevés hogy megnézd az összeset

A nagyvárosok nem olyanok mint máshol, ott a városoknak egyedülálló hangulata van ami semmihez sem fogható. Én nem tudom elviselni a városokat, ha pestre kell mennem már előtte egy héttel beteg vagyok de Bangkokban nagyon jól érzem magam

Lányok: csak erről van negatív véleményem, nekem akkor sem kellenének ha fizetnének (na jó akkor igen). Szerintem iszonyatosan rondák (Ázsiában a legrondábbak és soknak még töke is van) és csak pénzért mosolyognak. Viszont a szomszédos Laoszban vagy Myanmarban szépek, igényesek a lányok.

2014. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért költöznél oda, ha fogalmad sincs semmiről?

1. Kb. árat tudsz mondani? Egy hálós lakás, fürdővel, konyhával(bár azt hallottam,hogy az utcán kb ugyan annyi, mintha te főznél), rezsivel. Egy tenger parrttól 15percre kb. Ezen felül az internet és az étkezés költsége érdekelne.

2014. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

60-70 forint körül már komplett apartmant tudsz bérelni, északon pl Chiang Mai már kb 40-től.

Internet: nem tudom, minden szállásunkon volt free wi-fi, plusz kajáldákban is, valoszínű nem drága

Kaja: 100 THB-ért (kb 700 ft), ketten megebédelünk úgy hogy én két adagot eszek pl crispy pork rizs, isteni finom

Persze mint mindenhol itt is a határ mindenben a csillagos ég, én kb midrange-t írtam. Ennél lehet olcsóbban is meg sokkal drágábban is.

2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tehát havi 100-ból ki lehet jönni. Ha csak egy lakás kell ahol lakhat az ember és az alapvető szükségletek. Az azért nem rossz egy olyan szép helyen.

Ezért hallani annyit a kinti pókeresekről. Játszanak, lemennek a tengerhez,eszegetnek, szórakoznak és mindezt ilyen olcsón.

2014. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csak pókeresek hanem sok nyugdíjas (még ebből a retkes országból is) ott éli le életének utolsó szakaszát.
2014. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ők csinálják jól. Én is el tudnám viselni.
2014. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetértünk.
2014. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
aki retkesnek hívja saját országát akármilyen is, az mélyen ássa el magát
2014. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2es válaszoló: mért költöznék oda?ezt nem kérdezed komolyan ugye? egy olcsó gyönyörű trópusi paradicsom vagy magyarország? nem nehéz döntés:) hatalmas a kivándorlás de engem nem érdekel pl németország vagy anglia.attól még hogy nem ismerek minden országot attól még például egyenlítői guinea meg sem fordult a fejemben:)

3as válaszoló ha nem haragszol írok privátot ha nem gond engem érdekelne ha tudsz még mesélni az ottani dolgokról.

2014. dec. 13. 15:57
 10/13 Singham ***** válasza:

Kedves Kérdező mit tudsz Thaiföldről? Azon kívül, hogy olcsó, stb. Most komolyan mondom. Oké, nem Angliába, Németországba, stb. helyre akarsz utazni, de biztos Thaiföld? Teljesen más kultúra. Letelepedéssel tisztában vagy? A feltételeikkel, stb. Nem olyan könnyű éppenséggel. Arról nem is beszélve, hogy Thaiföldre az emberek nagy része úgy megy ki, hogy nem állandóra. Oké, olcsó, de nem éppenséggel a thaiföldi fizetésekhez képest. Ezt is gondold végig. Közbiztonság? Nem mutogatod a pénzed, akkor nem lesz semmi baj. Ez az aranyszabály mindenhol.

A sok csinos lányról meg annyit, hogy nagy részük prosti, ráadásul nagyrészük még nem is nőként született.

Jó helynek hangzik Thaiföld, de nem éppen jó választás, csak akkor, ha dúsgazdag vagy és eltudod intézni, hogy ne a Thaiföldi munkabérből kelljen élned.

2014. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!