Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Pszichológusként van esélyem...

Pszichológusként van esélyem Japánban munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Nem végeztem még el a szakot. Idegen nyelvek közül csak Angolul beszélek,a Japán a nyelvvel még csak ismerkedem, de gyorsan tanulok.

Mindenhol azt olvastam, hogy hiányszakmában kell kimagaslóan jónak lennem, és akkor van esélyem. Azt is hallottam, hogy az orvostudományok mindegyike szinte tuti befutó ilyen téren. De a pszichológiával lehet esélyem?

Nem baj, ha nem kapok vízumot egyből, először csak 1-2hónapra kimennék, megismerni az ottani embereket.



Kint élők tapasztalatai?/Akik már éltek kint? Mivel lehet a legkönnyebben elhelyezkedni? Nekem van esélyem?



2014. dec. 15. 20:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A Chef-es dolgot azért írtam, ha nem jön össze, akkor mind1, csak szeretnék ugye külföldön is dolgozni, nem csak itthon.
2015. jan. 3. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!