Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazási tapasztalatok és...

Utazási tapasztalatok és élmények?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet,negatív és pozitív élmények is

2015. jan. 5. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Repülőút. London - New-York. Egy bémet család ül a közeledben. A család áll papából, mamából három 5-9 év közötti fiúból és egy 10-11 év körüli lányból. Felszáll a repülő. Kényelmesen elhelyezkedem, és várom hogy leszálljon a gép. De az csak nagyon soká száll le. Bár már régen utaztam hoszsútávon, én azt csináltam, hogy elővettem valami olvasnivalót, zenét dugtam a fülembe. Eddig minden totál átlagosnak látszott.


Indulás után két órával azonban valami történt. Az előttem két sorral ülő német családból az anyuka kiment a vécére. Gondolhatnánk ebben mi az érdekes. A három fiú közül kettő pár másodperccel később felugrott és hatalmas ordítással odafutott a vécéhez és elkezdték rángatni az ajtaját. Közben ordibáltak. hogy mit azt nem tudom nem tudok németül. Jött a személyzet, hogy hagyják abba, de ezek csak tovább ordítottak. Olyan hangosan, hogy David Draiman hangja halk suttogás volt csupán a fülemben, pedig csutkára nyomtam :)


Erre apuka, akinél ezek szerint ez természetes dolog volt, komótosan odament és visszaterelte a gyerekeket. Azok meg hangosan sírni kezdtek. Hogy miért arra nem jöttem rá. Mikor anyuka visszajött megnyugodtak.


Akkor még nem tudta senki a gépen hogy ez a kb 3 perces közjáték csak a felvezetés volt. Ez egy éjszakai járat volt. Elérkezett a takarodó ideje. A három kisfiú miután zavarónak érezték a csendet elkezdtek izomból ordítani, és fel-alá futkározni. Jött a személyzet. Megpróbálták őket lecsillapítani, de ezek a kretének persze egy szót nem tudtak angolul, a család egyik tagja sem, ezért falra hányt borsó volt amit mondtak. Közben kisebb lázadás alakult ki hogy maradjanak már csendbe. De a szülők, akik nyilván hozzá voltak szokva ahhoz, hogy a gyerekeik ennyire idióták és képtelenség hatni rájuk csak mosolyogva meg nevetgélve magyaráztak valamit nekik. Ez végeláthatatlannak tűnő 15 percig ment, ekkor a hangosbemondóban a személyzet kért egy embert az utasok közül, aki beszél angolt és németet is. Találtak egy ilyen embert. Jött a gép kapitánya is. Miközben a gyerekek változatlan hangerővel bömböltek az utasok között pedig lincshangulat alakult ki a kapitány és a tolmács próbálta jobb belátásra bírni őket. Egy ideig úgy tűnt ez sikeres. Egy órával később a gyerekek ismét túl ingerszegénynek találták a környezetet és elkezdtek ugrálni a folyosón. Ekkor már többen felálltak, köztük nők is ha a szülők nem tudják megnevelni a kölykeiket, akkor megteszik ők helyettük, ismét jött a gép kapitánya. Újra egy óra csend, majd újra egy fél óra parádé. A kapitány újra jött. Többet vacakolt azokkal a vadbarmokkal mint a géppel. De mivel telt házzal ment a gép nem lehetett őket sehova sem áttenni. Végül az a megoldás született, hogy az eredetileg a Stewardessek számára fenntartott ülőhelyekre elkülönítették a három gyereket, akik halkabban csörömpöltek az út hátralevő részében. A repülőgép iszonyatosan hosszú idő után, kétszer annyinak éreztem az utazási időt végre leszállt. És kb mindenki fellélegzett és szitkozódások közepette vonult ki a nép a gépből. Egyetlen örömünk az volt hogy láttuk ahogy a rendőrök értük jönnek és elkísérik a családot valahova :)


Szürreálisnak hangzik, de ez megtörtént. És borzalom volt ezekkel utazni. :)

2015. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tyűha! Hát sok gratulációm! Természetemnél fogva bizonyára már falnak mentem volna!... :/


Minden esetre érdekes történet... :)

2015. jan. 6. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!