Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Erdélyben,...

Voltatok már Erdélyben, NEGRENI-ben ahol minden évben ilyenkor, okt.11-14-ig rendezik meg a vásárt? Más néven Feketetó-i vásár. Élmények, tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt, még a múlt században. Érdekes volt...nekem akkor egészen új volt az ilyesmi...ha lenne pénzem, akkor megint elmennék.
2012. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb 4 éve voltam KŐRÖSFEKETETÓN, akkor megnéztük a vásárt.

Nem tudom milyen volt régen, de én sok bóvlit láttam, kevés volt az igazi érték. Vettünk mézes puszedlit. Hazafelé megnéztem a címkéjét: gyártási hely, Debrecen.

De a hangulata az jó volt.

Csak a vásár miatt szerintem nem éri meg elmenni, ha csak nem a határ közelében laksz, de egy kirándulással össze lehet hozni.

2012. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. okt. 10. 20:49
 4/4 Ferenc - Travelminit válasza:

Annyit tennék még hozzá, hogy a Feketetói Vásárba, akkor érdemes ellátogatni, ha az első napokban érkeztek. Tehát szerda, csütörtök a legjobb, mert utána már elfogynak az értékes portékák...


Itt amúgy lehet találni infókat ezzel kapcsolatban:

[link]

2012. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!