Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik az a túrisztikailag...

Melyik az a túrisztikailag elérhető hely Asiaban, ahol lehet kutya húst kóstolni?

Figyelt kérdés
Gyerekkori vágyam hogy egyszer megkóstoljam ezt a fogást. Van is pénzem, és a barátnőm is benne van, szal szeretném megkérdezni hogy merre kéne elindulni Asiaban, ahol ez legálisan fogyasztható, és kipróbálható, és nem kell ha már ott vagyunk átutazni fél asiat a husiért?
2015. márc. 17. 20:43
 1/8 anonim válasza:
Kína egyes részein, keress rá google-ben. És egyébként Ázsiának írják magyarul.
2015. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az a baj hogy rákerestem, de csak ilyen habzó szájú, buggyan állatvédőket találok. az bezzeg nem zavarja őket hogy épp ma ettem disznót, de a kutya az szent... pffff


ha vki tud esetleg tippet, szívesen várom.

2015. márc. 17. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Jól értem, hogy ez életed vágya, és most annak alapján döntöd el, hogy Kirgizisztánba menj-e nyaralni vagy a Fülöp-szigetekre, hogy hol ehetsz kutyát? Szerintem csapj agyon egy kóbor példányt, és el van intézve...
2015. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel a felfogással egyétek meg egymást a pároddal! Csak szívességet tennétek a világnak.
2015. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ÁZSIA, te szerencsétlen, nem asia.. A disznó példád mutatja, hogy igencsak butus vagy. A disznó, marha, tyúk, őz, pulyka stb. növényevő. A kutya húst eszik, így annak a húsa fertőző lehet, ezért nem eszik Európában. Itt nem arról van szó, hogy cuki vagy nem, normális ember próbál olyan húst enni, ami megbízható. Nem véletlenül vizsgáják állatorvosok a levágandó állatokat..
2015. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Észak Vietnámban úton útfélen lehet kutyahúst enni. A piacok is tele vannak vele. A neve "thit cho".
2015. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 a disznó mindenevő, a húst is megeszi
2015. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dél-Korea
2015. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!