Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Feladtam múlt héten egy...

Feladtam múlt héten egy levelet elsőbbségivel Japánba, de akinek küldtem, azt mondta még nem érkezett meg. Honnan tudnék utánanézni, hogy hol lehet a levél?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan még a papír amit a levél feladásakor kaptál?Blokk vagy valami más?Ha igen akkor avval tudsz a postán érdeklődni,hogy merre van a leveled.Pontosabban azt meg tudják mondani,hogy Magyarországon van-e még,vagy már elhagyta az országot..Egyébként még nyugodtan várhatsz,mert én Angliából szoktam levelet küldeni haza,és volt,hogy 4 nap alatt hazaért,de volt,hogy 2hét után csak...
2010. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni keresést a postán.Fél perc
2010. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ijedj meg, ezeknél sosem tudni! Én Dél-Koreába levelezek jó ideje, és mindig elsőbbségivel küldöm. Van hogy odaér egy hét alatt, van hogy 3 hét múlva szól barátnőm, hogy megkapta. Persze egyszer olyan is volt, hogy nem kapta meg, de akkor valószínű a postás hibája volt, hogy nem tudta, és meg sem kérdezte, hogy Koreai Köztársaság a déli vagy Koreai Népi Demokratikus Köztársaság. Gyanítom elküldte északra, aztán valahol ott leledzik! :) Azóta magyarul is ráNYOMTATOM a borítékra a címet, nem csak angolul!:D A lényeg, hogy ha 2-3 héten belül sem érkezik meg, akkor érdemes utána kérdezni a postán, hogy esetleg tudnak e valamit. Amúgy a személyes tapasztalatom, hogy ha nem érkezik meg, arra a levélre már keresztet vethetsz! :S
2010. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit megnyugodtam.

Nem most először adtam fel levelet Japánba és eddig mindig odaért 4-5 nap alatt.

2010. febr. 22. 08:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, ma kaptam egy e-mailt a levelezőtársamtól, hogy tegnap megérkezett a levelem.:) Úgy tünik ezúttal több időbe telt, mire odaért.
2010. febr. 23. 09:27
 6/10 anonim válasza:
100%
van Japánba levelezőtársad? az tök jó. nekem meg Indiába van.
2010. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Koreából is levelezek valakivel.
2010. márc. 13. 10:35
 8/10 anonim válasza:
29%

Hallottal mar arrol, hogy E-MAIL, internet, instant messenger, chat, stb.?


S.

2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoktam e-mailezni is, de levelezni jobban szeretek, az személyesebb. Chatelni meg nem szeretek...
2010. máj. 7. 10:45
 10/10 anonim válasza:

15:30-as vagyok. én is emailezni szeretek jobban, annyira nem tok angolul, hogy jól elbeszélgessek msn-en.

amugy meg én 1* küldtem a levelezőtársamnak levelet de az se ért oda, legalábbis szerinte. forditcva meg simán megkaptam. fura. lehet még próbálkozni kellett volna

amugy meg nem tom te hogy vagy vele, de én már kezdek függő lenni olyan jól egymásra találtunk, csak kár hogy itt ez a kis bibi (10000 km) na mindegy ez van

2010. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!