Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire biztonságos Izraelbe...

Mennyire biztonságos Izraelbe (Tel Aviv) utazni?

Figyelt kérdés
Régi álmom elmenni Tel Avivba, és sikerült leszerveznem egy utazást, baráttal mennék és kinn is van egy nagyon jó barátom, aki velünk lenne. Szüleim viszont semmiképp sem akarnak elengedni, szerintük az "Izrael" névről mindenkinek a háború, terror és veszély jut eszébe, viszont ott élő ismerőseim biztonságban érzik magukat. Nem becsülöm alá a veszélyt, de szerintem körültekintéssel minimálisra lehet csökkenteni a veszélyét, hogy egy (öngyilkos) merénylő áldozata legyél. Tapasztalatok?

2015. ápr. 21. 13:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%

Tavaj 2200 körüli Palesztínt ölt meg a hadseregük, főként gyerekeket és nőket, ha ilyenek a katonák ott akkor milyenek lehetnek a bűnözők.......

Én máshova utalnék a helyedben.....

2015. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én inkább tapasztalaton alapuló véleményekre lennék kíváncsi...
2015. ápr. 21. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindenhol vannak szörnyűségek, ha valaki mindentől fél akkor jobban teszi,ha már most véget vet az életének...
2015. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem egyedül mész, sőt, helyi barátaid is vannak, akkor ki nem hagynám. Szerintem a barátaid tudják legjobban, hogy milyen ott most a helyzet. Megkérdezném őket, hogy mondjuk fegyveresek mennyire/mennyien vannak az utcán stb.
2015. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát, hallgathatsz az első válaszolóra, aki még a tavaly szót sem tudja leírni helyesen vagy utánanézhetsz hogy Tel Avivban január óta nem történt terrorcselekmény akkor is csak egy késelés...
2015. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Az elsőhöz hasonlóan én sem mennék olyan "országba" amelyiknek a katonái népirtást végeznek ártatlan civileken.

Amúgy meg turista szempontból szerintem biztonságos (kellő körültekintéssel).

2015. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
En itt elek es mondhatom, teljesen biztonsagos. Ennek a "nepirtasnak" pedig nezzetek utana (a halottak 80%-a katonakoru civil).
2015. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

Ez jó duma, katona korú civil.....

Akkor ezek szerint engem is csak úgy megölhetnek mert 28 éves vagyok?Mert ugyebár katona korú vagyok.

És mivel azokat a karon korú emberek akiket megöltetek azok nem számítanak semmit?!

Teljesen legálisan megölhettek katona korú embereket?

Te magad írtad utolsó,hogy civilek voltak, na már most a civil az civil,tök mindegy hogy mennyi idős.

Szóval kérdező ne menj oda mert katona korú vagy gondolom, ezért csak úgy megölhetnek,következmények nélkül.

Ilyen ott a lakosság gondolkodása.

Torzult emberek, lopott országban...

2015. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A civil idezojelben akart lenni. Gazaban nem igazan kulonul el a civil es a katona, gyakorlatilag mindenki benne van a buliban. Elarulom, nem azert haltak meg, mert szemetek vagyunk. Talan nem kene raketakat lovoldozni es nem lenne ilyen problemajuk.
2015. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A "szent" emberek, pontosan azt csinálják amit velük tettek, persze ez most nem bűn.


[link]

2015. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!