Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan utazhatnék el Damaszkus...

Hogyan utazhatnék el Damaszkuszba szárazföldön?

Figyelt kérdés

Repülőjáratot nem találtam. Ki akarok menni Damaszkuszba egy hétre, rokonokhoz. Nekik nincs pénze idejönni, szóval nekem kell mennem.

Azt hiszem, most nincsenek harcok a városban, és belehet jutni a városig Aszad katonái által őrzött területen.


2015. júl. 9. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy olcsó de megbízható, jó légkondis kocsit amit nem sajnálsz ha bármi történik vele és menj azzal. A google maps szerint 30 óra vezetés, azt 3 nap alatt lehet kényelmesen megtenni. A szíriai határig szerintem semmi különösebb gondod nem lesz. Utána a hidegvér a fontos, legyen nálad sok, különböző helyekre szétosztott kenőpénz, és azért az sem árt ha beszélsz arabul legalább egy kicsit.

Soksok vizet is vigyél magaddal mert lehet hogy ellenőrzésekkor vagy a határokon nagyon sokat kell várnod.

Egy kalappal! Insállah :)

2015. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy véletlenül beállj dzsihádistának :)
2015. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!