Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Rajtam kívül is elbűvöl...

Rajtam kívül is elbűvöl valakit Tádzsikisztán?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 21:21
1 2
 11/20 anonim válasza:
11%
Valóban, elkepesztően izgalmas hely, csodálatos természeti adottsagokkal. Én sokszor voltam kocsival, oda szervezek autós tűrákat. Az első néhány sutyeráknak aki válaszolt pedig azt javaslom inkább halgason és tanuljon. Az sosem árt.
2016. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
83%

olvasd el ezt:

[link]

2016. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Engem is nagyon érdekel Közép -Ázsia, bár engem inkább Türkmenisztán fogott meg, de a többit is szívesen megnézném. Még soha nem voltam.
2016. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez az egész körülbelül úgy néz ki mintha itt mindenki arról áradozna hogy milyen jó Móriába utazni. Senkit nem zavar, hogy ezek iszonyú visszamaradt országok? Pl. [link] ezt elolvasva egészen határozottan szeretnék minél messzebb lenni ettől az országtól.
2016. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

azt nem mondanám,hogy elbűvöl.

szép szép,de majdnem minden országban vannak nagyonszép,helyek.

és persze elképesztően rondák is...

2016. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
14. ezekben pont az a jó hogy nem szar fejlett országok. Én pl csak és kizárólagosan harmadik világbeli országokba utazok. És olyan nagyszerű élmények érnek amilyet egy fejlett országban soha nem fogsz átélni.
2016. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
14 attól, hogy egy ország nem túl fejlett, még lehet hihetetlenül érdekes kultúrája, látnivalói. Kamaszkoromban gyakran utaztunk Bulgária egy nagyon elmaradott, szegény részére. Apukám üzleti kapcsolatban állt egy ottani vállalkozóval, az egyetlennel, aki meg tudott maradni ott, ő adott munkát gyakorlatilag az egész városnak. A többi környékbeli városban a legfőbb kereső tevékenység az volt, hogy erdei bogyókat gyűjtöttek, lekvárt főztek belőle és az országút mentén árulták. Ennek ellenére hihetetlen élmény volt, olyan dolgokat láttunk, amiket nagyon kevesen tapasztalnak meg. És milyen tiszta, rendezett volt minden! Hiába volt szegénység, egy kutyakakit nem lehetett találni a földön. Az emberek meg nagyon örültek nekünk, hogy kíváncsiak vagyunk rájuk.
2016. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

> 14 attól, hogy egy ország nem túl fejlett, még lehet hihetetlenül érdekes kultúrája, látnivalói.


Az lehet de attól még nem kell olyan helyre menni ahol ha a legkisebb probléma adódik teljesen meg vagy lőve. Úgy látszik nem vagy kalandor típus.

2016. febr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
*nem vagyok, na.
2016. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2021. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!