Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha a repülőjegyegyet nem...

Ha a repülőjegyegyet nem számítjuk, mennyi pénz kellene 1 hónapra Thaiföldre?

Figyelt kérdés
Kb 4 szigetet szeretnénk meglátogatni a párommal Koh Phangan, Krabi, samui, Ko Samet, és Bankokban is szeretnénk pár napot eltölteni. Akik voltak már kint ennyi időt, mennyiből jöttek ki? Mi nem szeretnénk luxus szállodában lakni, olcsóbb kategóriában gondolkodunk, mert a látni valók jobban érdekelnek. Tudom, hogy ezt így pontosan nem lehet, de kb mennyiből lehet ezt finanszírozni? Mire számíthatunk?
2016. febr. 6. 09:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bangkoktól ,,félek". :) Hatalmas város így ott csak 1-2 napot szeretnénk majd tölteni. Mi az amit ott feltétlenül látni kell, ah és mi az amit Thaiföldön feltétlenül meg kell kóstolni? Ti szoktatok előre szállást foglalni, vagy a pillanatnak éltek?
2016. febr. 8. 09:29
 12/14 anonim válasza:
Ha hiszed ha nem en pont tegnap jottem haza Thaifoldrol:) Tegnap elott ilyenkor meg Krabiban voltam:( iszonyatosan hianyzik. Es etelbol legfokeppen a Pad Thai-t ajanlom, az nagyon sok helyen van, szinte mindenhol és nagyon finom! A legtobb helyen jol is keszitik el. En ket hetet voltam kint és nagyon sok helyen jártam es elkepzelhetetlenul jo volt!! Mi se luxus szallasokon voltunk, sot volt hogy egy hegyi torzsnel aludtunk a földön matracokon és az is leirhatatlanul jó volt!:) Remélem tetszeni fog nektek is, én tuti visszamegyek még jó sokszor mert ez volt eletem eddigi legjobb utazasa. Valamiert nagyon megfogott az az ország
2016. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én utálom a nagyvárosokat és nem is látogatom őket de Bangkok az más annak hangulata van ami nagyon jó, lehet ott több napot is tölteni aztán kirándulni Ayutthayaba vagy Kanchanaburiba.

Nekem ízlett a sticky rice mangóval és a crispy pork, Pad Thai-t a párom evett de nem volt elájulva tőle.

2016. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Engem évek óta vonz ez az Ország, nagyon várom már, hogy mehessünk. Biztosan csodaszép nászút lesz. :)
2016. febr. 9. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!