Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes lehet Kínába költözni?...

Érdemes lehet Kínába költözni? Vagy Tajvan?

Figyelt kérdés

Imádom Kínát, a kultúrát, igazából egész Ázsiát. Jelenleg turisztikai szakon tanulok, tehát vendéglátásban szeretnék dolgozni.


Mivel Kínáról szinte csak rosszakat hallok, ezért gondoltam Tajvanra.


Szerintetek melyik távol-keleti országba lehet legkönnyebben kiköltözni, munkát találni és megélni?

Dél-Ázsia is szóba jöhet.


Köszönöm a válaszokat!



#Ázsia #Kína #munka #kelet #Távol-Kelet #ázsia költözés #állás ázsia
2016. febr. 8. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp, a rizs nagyon egészséges, a nyelv dallamos, cupp
2016. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek a nyelvét beszéled. Ha én tehetném szinte bármelyik ázsiai országba kiköltöznék. De legfőképp Indonéziába.
2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kínaiul beszélek középfokon, jelenleg is tanulom, hogy felsőfokon beszéljem, illetve angolul és németül is folyékonyan beszélek.
2016. febr. 8. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
és mennyi idő kell a kínai középfokú nyelvtudás elsajátításához nekünk magyaroknak?
2016. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 éve tanulom külön nyelvtanárral, egyedül, de volt hogy több hónapot kihagytam. Viszont a kérdésem nem ezzel kapcsolatos.
2016. febr. 8. 20:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként miért pont Indonézia? Mennyivel jobb, mint Malajzia, Szingapúr vagy a többi környező ország?
2016. febr. 8. 20:52
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Jó, bocsánat, hogy tovább-gondolkodásra késztetett a kérdésed...és köszi, hogy válaszoltál
2016. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak úgy értem, hogy szeretnék a kérdésemre is választ kapni. A nyelvről szívesen beszélgetek privátban.
2016. febr. 8. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szingapúr egyáltalán nem érdekel és nagyon drága, Malájzia nekem nem jött be, olyan mint nyugat Európa, Indonézia viszont gyönyörű és 17000 szigetével a Föld legváltozatosabb országa. De egyébként nekem Kína is nagyon bejött, ott is szívesen élnék. Szerintem Taiwan is jó de ahhoz még nem volt szerencsém. Ja és én soha nem hallottam rosszat Kínáról és amikor odamentem nagyon pozitívan csalódtam.
2016. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És szerinted akkor megéri Kínába/Tajvanra/Indonéziába kiköltözni és szerencsét próbálni?
2016. febr. 10. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!