Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indonézia mennyiből jönne ki...

Indonézia mennyiből jönne ki egy hónapra?

Figyelt kérdés
repjegy nélkül, hostelban aludnék nem költenék semmire csak egy kis kajára
2016. máj. 24. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem koltesz semmire, minek mesz oda?
2016. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Akár napi 15$-ból el lehet csövezni, de abból tényleg csak a hálótermes hostel és a kaja jön ki ugyanabban a városban, országon belüli utazásra, látnivalók megnézésére már nem jutna.


Csak ahogy előttem írták: minek?

2016. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3x minek?
2016. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
megnézi a vulkánokat, tengerben fürdeni embereket megismerni stoppolni és menni előre az úton, igaz hogy nincs sok pénzem de nem is vágyok a hotelekben szerintem kalandosabb hálóteremben elcsövezni
2016. máj. 24. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Megnézni a vulkánokat? Az nem ingyenes, a Bromo pl 214000 Rp, és el is kell valahogy jutnod Cemero Lawangba hogy megtudd nézni. Aztán ott az Ijen, ingyen hogy fogsz eljutni hozzá éjjel?

Indonéziában nem működik a stoppolás, ha fel is vesznek elvárják hogy kb annyit fizess mintha busszal mentél volna.

És akkor ott van még Borobodur, Pranbanan amit szintén látni kell és nem olcsó.

És akkor még csak Javaról beszéltünk.

Szóval ne csak pipálni menj, hanem inkább gyűjtsd még a pénzt és akkor menj ha meg is tudod nézni Indonéziát.

2016. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és mennyiből jönne ki ? azt még senki se írta.
2016. máj. 24. 18:58
 7/14 A kérdező kommentje:
150.000 Ft ból el tudnék lenni 1 hónapot?
2016. máj. 24. 19:08
 8/14 anonim ***** válasza:

ha semmit nem nézel meg, eszed amit a helyiek, olcsó hostelban szállsz meg, utazol mint a helyiek pl angkot

akkor 1 hónap kijön kb 200E forintból, de még egyszer, ennek semmi értelme, kb 20USD/nap

ketten párommal mindent megnézve de helyi kaján, helyi tömegközlekedéssel 60 nap alatt kb 3500USD-t költöttünk, napi 58USD volt

Vétek elmenni a Föld legfantasztikusabb országába és nem látni belőle semmit.

2016. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Indonézia a világ egyik legolcsóbb országa, de azért remélem te se gondolod, hogy turistaként 150e bármire is elég. Túlélni túlélnél belőle, de max. a kiválasztott ideiglenes lakhelyed 50km-es körzetét ismernéd meg.


Tömegközlekedve, utcán étkezve, látnivalókat megnézve az említett összeg kétszerese kb. elég. De persze ha még felszerelés sincs, az is kiadás, a repjegy meg bőven 150 fölött van.

2016. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Béluska2016 ***** válasza:

Tényleg érdekes kérdés.

Én azt mondom, hogy makogsz angolul, és mindenki átver, mert ott ez a szokás, főleg Balin, akkor kell 500 ezer.

De, ha beszéled az indonéz nyelvet, vagy jobban angolul, mint én, az az mindent lealkudsz, kidumálsz, kikerülsz, akkor simán elég a 150 ezer. Természetesen plusz a repjegy és plusz a vizum. Az útleveled a hazaút után is legyen érvényes még legalább fél évig, legyenek benne üres lapok. Legyél bátor és talpraesett! Mindegy, hogy lány vagy fiú vagy, bár a kérdésben nem írtad. :)

Csak zárójelben ( én 3 hónapot voltam Hong-Kongban, teljesen pénz nélkül, lazán, boldogan csöveztem.) Hajrá!

2016. máj. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!