Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Butaság lenne Törökországba...

Butaság lenne Törökországba utazni?

Figyelt kérdés
Augusztus közepén a családom lefoglalt már egy törökországi utat csak a gondom az hogy én kicsit szarok tőle ugyanis azok a gyökerek valahogy mindig To.-t támadják :/

2016. júl. 1. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha a terroristák miatt aggódsz akkor ne menj sehová nyaralni. Én tuti nem hagynám ki Törökországot.
2016. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elég kicsit az esélye szóval megsem fordult a fejemben h esetleg kihagynám :D De azéér a szivem mélyén kicsit mégis fosok tőle
2016. júl. 1. 17:30
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha több esti mesét néznél, és kevesebb híradót, az a családodnak, és neked is jót tenne.
2016. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen reális az aggodalmad, gondolom az Atatürk Reptéres merénylet miatt írsz. Mi is kaptunk a "kedvező" alkalmon, mert megéri a kockázatot.


Ettől független az ördög sosem alszik, ne nyugtasd magad. Simán elképzelhető, hogy lesz valami merénylet a turistaszezon kellős közepén. (a fokozott biztonság ellenére is)


Hogy közvetlen áldozat légy, arra elég kicsi az esély, de ettől függetlenül is okozhat kellemetlen fennakadásokat a járatoknál, stb.

2016. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem kisebb az esélye, egy merénylet szempontjából az a legelőnyösebb, ha minél több a külföldi és így nagyobb nemzetközi figyelmet kap. Augusztushoz képest meg ugye lófing a júniusi szezon.
2016. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Aggodni barmikor lehet, viszont egyet tudni kell a torok repterekrol: egy kijarat, egy bejarat ami egyben egy ellenorzo kapu is - ergo a repter epuleten belul (ha nyaralni mesz akkor ugyis atszallasos leszel ergo nem kerulsz olyan reszre amit idiotak megkozelithetnek) nem tortenhet robbantas (ahogyan most sem juthattak be es az elso ellenorzo pontnal illetve az egyetlen bejarat elott probalkoztak). Ergo menj nyugodtan. En is megyek, jovo heten, ataturkon fogok atszallni, ugy ahogy mar ezelott kb 30 masik alkalommal. Logikusan kell gondolkozni, nem felni.
2016. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
De aki fel, az maradjon otthon, baratommal ezt varjuk, hogy lehetoleg minel kevesebben legyenek (plane az oroszok :D) :D.
2016. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :D <3
2016. júl. 1. 18:04
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Már csak ki kellene választanod a fentiek közül, kik azok, akik akik utaztak már, és kik azok, akik nem.

Nehéz lesz.

Tudnod kell, sokan kommentelnek itt, akik csak tévéből ismerik a világot, és sosem ültek még repülőn.

2016. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ültem én már repülőn méghozzá 1 éve Egyiptomba mentem, szóval ha azt túléltem akkor reméljük ezt is :D
2016. júl. 1. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!