Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Butaság lenne Törökországba...

Butaság lenne Törökországba utazni?

Figyelt kérdés
Augusztus közepén a családom lefoglalt már egy törökországi utat csak a gondom az hogy én kicsit szarok tőle ugyanis azok a gyökerek valahogy mindig To.-t támadják :/

2016. júl. 1. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem érdekel, ha le leszek húzva, akkor is elmondom:

úgy gondolom, más dolog óvatosnak, elővigyázatosnak lenni, mint rettegőnek, aggodalmaskodónak.


Baromi nagy közhely - bár van benne igazság - hogy az utcán is a fejedre eshet egy tégla. De ez nem ugyanaz, mivel az idén már egyre gyakrabban történnek a robbantások.


Konzuli tájékoztatás:

"I. Tájékoztatjuk a magyar állampolgárokat, hogy az ország legnagyobb része utazás és ott tartózkodás szempontjából "II. Fokozott biztonsági kockázatot rejtő országok és térségek" kategóriába tartozik."


Biztos "semmi" oka...


Sajnálom, hogy sokan nem értik meg, hogy VELÜK IS MEGTÖRTÉNHET. És nem, nem kicsi az esélye.


Valószínűleg Amerika is totál debil:


"Az USA a súlyosbodó biztonsági helyzet miatt meg akarja tiltani az amerikai katonák és polgári alkalmazottak hozzátartozóinak, hogy Törökországba utazzanak - közölte szerdán két amerikai védelmi forrás. "


6-os, azt írod, a reptérre nem tudtak bejutni - hááát, aligha hiszem, hogy ez azt a 40valahány embert, aki meghalt és a hozzátartozóit vigasztalja, hogy a reptér előtt lettek sebesültek vagy halottak.


Ne haragudj, de ennél süketebb érvelést még nem hallottam.

2016. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Javaslom ezt a 2 kérdést elolvasásra: pedig ezek még a márciusi merényletkor íródtak - azóta csak sűrűsödött:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__7641446-isztamb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__7678560-isztamb..

2016. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem erveles. A kerdezo nyaralast irt, en ebbol tengerpartra kovetkeztettem (tehat isztambul csak atszallo repter, mivel oda nme gyakran mennek kifejezetten nyaralni, hanem inkabb varosnezos hely), igy azon a helyen o nem lehet ahol robbanthatnanak. Ez volt a teljes szoveg, es a helyismeretem miatt teljesen helytallo.
2016. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

Úgy, úgy! Menjen csak a kérdező.

De innen a gyíkról is vihetne magával jó pár szájhőst.


Azután, ha jönnek bombával vagy gépfegyverrel, majd hivatkozzatok a gyíkra.

2016. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Alanyába megyünk,Isztambulhoz és Ankarához még csak egy kicsit sem leszünk közel. Köszi a válaszokat <3
2016. júl. 2. 12:08
 16/16 anonim ***** válasza:

#9

Nem tudom kire és mire célzol. Lehet, hogy biztonságos egy reptér maga, de bármikor előfordulhat ilyesmi. Nyilván a mostani merénylők sem mentek át kalashnikovokkal a biztonsági kapukon, hanem a reptéri bejáratnál kezdtek el mókázni.

De egyébként sem a "felrobbanás" veszélyéről beszéltem, hanem hogy egy ilyen esemény 2-3 napra is mebéníthatja a légiforgalmat, ami jöhet nagyon rosszkor is.


Most biztosan lesz rendőrjárőr AK-val a kezükben 2 hétig, megfokozott biztonságra áll át a reptér a következő fél évre, de ettől még nem kéne úgy tenni, mintha 0% esély lenne egy hasonló merényletre.

2016. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!