Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Az ázsiai emberek hogy viszony...

Az ázsiai emberek hogy viszonyulnának hozzám?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szőke , sötétbarna hajam van. És ezt kiváncsiságból kérdem hogy ott milyenek az emberek (pl: kötekedősek,vagy lenéznek)

Nem vagyok csúnya , és gondolok én itt Japán/Kína/Koreára

Lány vagyok



2016. okt. 7. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan "szőkenős" kérdés.
2016. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Japánban utazz párszor csúcsidőben a metróban és pontosan meg fogod tudni.
2016. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Metróban? Mi hát akkor ott mi történik??
2016. okt. 7. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél szőke. Kb. ugyanúgy ahogy mi egy ázsiaihoz. Nagyvárosban fel se tűnik, de kis faluban nagyon megnéznek, nem feltétlenül rossz értelemben, hanem azért mert ritkán látnak európait.
2016. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha megmondod nekik, hogy magyar vagy, a világ legokosabb nemzetének a tagja, akkor békén fognak hagyni. Nem kérdeznek többet.
2016. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D-Mano válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Remélem, megbocsátasz ezért a kicsi offtopic-ért, de fontosnak érzem reagálni az egyik hozzászólóra.


Kedves #5-ös!


Azt, ahogy te mondtad, úgy én nem merném kijelenteni a dolgot. Habár a japánok (ha jól tudom) bizonyos értelemben pozitívan tekintenek a magyarokra (persze nem annyira pozitívan, mint pl. az ujgurok, de az átlag nyugati társadalmakhoz képest bizonyosan), és habár nagy a potenciál a magyarságban, már évtizedek óta erősen amortizálódunk lefelé sajnos. (És pont a potenciálunkhoz képest vett jelenlegi szint és az amortizálódás mértéke közötti nagy különbség rendkívül elszomorít.)

2016. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

#6, nem tudom, érezted-e az iróniát a mondandómban.

Ha nem, akkor valamit elrontottam.

2016. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, úgy, ahogy mi viszonyulunk az itt élő kínaiakhoz.
2016. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D-Mano válasza:
96%

Kedves #7-es!


Maradjunk annyiban, hogy túl jóhiszemű vagyok ahhoz, hogy észrevettem volna az iróniádat.

2016. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!