Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Párom bangladeshi állampolgár,...

Párom bangladeshi állampolgár, azt szeretnénk, ha idejöhetne Magyarországra és itt élhetne. Mit kell neki tennie ott és nekem itt, ahhoz, hogy megkapja a vízumot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagykovetseget kell megkerdezned, cim a google-ban
2010. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
hányingerem van ettől a szótol, hogy "párom". egyszerűen gyomorforgató.
2010. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a páro szót tényleg el kellene már felejteni

a bangladeshi követségen lenne érdemes érdeklődni, neki meg a kinti magyar követségen

egy bangladeshinek Európa a főnyremény, bizos, hogy nem csak a jobb élet vonzza a párodat ide?

2010. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bevándorlási hivatal. [link]

Ott tudsz meghívót kérni, de igazolni kell hogy eltudod látni (bankszámlakivonat, apeh jövedelem igazolás, tulajdoni lap) és akkor sem biztos a vízum. Utána ha itt van akkor letelepedési engedély, vagy ha elvesz. De nem lesz egyszerű kör semmiképp sem. (személyes tapasztalat)

2010. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális!
2011. jan. 18. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek gyorsan vége lett. Arra is kíváncsi lennék, hogy egy magyarnak mi kell, hogy Bangladesben(h nélkül magyarul) maradhasson. Gondolom munkaszerződéssel, vagy házassággal lehet. Párom szó szerintem nem hányingerforgató. Én hiszek benne, hogy mindenki fél ember, társ nélkül.
2011. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!