Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt már Valaki innen Malajziá...

Volt már Valaki innen Malajziában?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen volt? Milyen betegségek vannak ott?
2016. dec. 9. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

igen, nem tetszett egyaltalan, olyan betesegek mint itt vagy mire gondolsz? attol is fugg hogy hova mesz

En pl soha tobbet nem megyek Malajziaba.

2016. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj vele?
2016. dec. 9. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam. És nagyon szép volt. Én imádom. Igaz nagy a szegénység, de mindent kárpótol a csodás ország.
2016. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A baj az volt vele hogy nem Azsia, tul fejlett, tul konnyen utazhato es nekem tul steril. Olyan mintha Europaban lettem volna. Amugy az orszag szep, biztonsagos ea kellemes hely de hianyzik belole az azsiai feeling. Ha Azsiat akarod megtapasztalni akkor neoda menj, ha egy kwnyelmes, nyugodt nyaralasra vagysz akkor menj oda.
2016. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltam Kuala Lumpurban és Langkawin.

Tetszet, betegségekről nem tudok, az étel étteremben szerintem ok. vizet azért nem ittam, csak palackból. Nekem hep. A oltásom van (nem feltétlenül csak Malajzia miatt) plusz tetanusz (ezt kevesen tudják, hogy hiába kaptál gyereként 10 évente ismételni kell).

2016. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 l ember ***** válasza:
100%
attól, hogy nem a küszöböt rágják az emberek, és nem fűkunyhóban laknak, még teljesen ázsiai ország. Sőt, itt találkozhatsz egy országon (sőt, egy utcán) belül három néppel és négy vallással. Árak jók, kaja isteni, az esőerdők fantasztikusak. Menj el Penangra, a Cameron Highlands-re, Langkawira, meg ahová akarsz...
2017. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!