Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tippek eltuneshez az isten...

Tippek eltuneshez az isten hata moge Azsiaban 1-2 honapra?

Figyelt kérdés

Tobb eves kapcsolatomnak most lesz vege, es gondoltam lelepnek egy kis idore hogy tenyleg senki ne talaljon meg.

Azsia erre megfelelo.

Kerdesem azokhoz szolna akik mar utaztak hosszabb ideig egyedul, van barmi amire kimondottan figyeljek, barmi tipp/jotanacs?


No vagyok es nem intenziv hazizsakos-hosteles turat tervezek, hanem inkabb pihenos, olvasos, hoteles-medencezos, ugyanekkor latnivalos utra gondoltam, ahol vegig magam lennek, es nem is tervezek ismerkedni.


2017. jan. 31. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
azert minek Azsiaig menni, menj el spanyolba, gorogbe stb olcsobb is es ugyanugy eltudsz tunni
2017. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Lovetta mennyi van rá?Mert nem hatizsakos modon honapokra eltűnni nem egy filleres tetel!
2017. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sri Lanka dél-keleti része (pl. Arugam Bay) ideális erre a célra, de B-tervnek Gyöngyöstarján is alkalmas. Végtére is a körözés alatt álló Tribuszerné is úgy tűnt el, hogy a Teve utcai rendőrpalota szomszédságában vett ki albérletet.
2017. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
"Ízek, imák, szerelmek?":-) Olvasgasd a travellina blogot, a lány szólóban utazgat, Ázsia több országában is járt. Balin vannak jógacentrumok, szállással, sebzett lelkek regenerálására kiválóak.
2017. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom, azért Ázsia, mert Európába egy csomó pénz kell. Közép-Ázsiában meg simán megcsinálhatod, hogy megjelensz a semmiből, beállsz a rizsföldekre dolgozni és cserébe kapsz kaját a helyiektől. Én is gondolkodtam már ilyesmin. Szerintem a legfontosabb az, hogy ott másmilyen betegségek vannak, mint nálunk, úgyhogy védőoltásokat feltétlenül adass be magadnak utazás előtt. Meg persze jól jön a nyelvismeret. Az ilyen vidéki/nomád közösségeknél az angol esélytelen, de mutogatással meg tudod értetni magad. Ezek az emberek sokkal emberségesebbek, mint az európaiak, nem hagyják éhen veszni az idegeneket, ha látják, hogy szívesen végzel fizikai munkát, akkor befogadnak hosszabb időre is.
2017. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

> Közép-Ázsiában meg simán megcsinálhatod, hogy megjelensz a semmiből, beállsz a rizsföldekre dolgozni és cserébe kapsz kaját a helyiektől


Ezt valami regényben olvastad? Filmen láttad? Vagy mi a rossebb? Ennek mennyi valóságtartalma van szerinted 2017-ben?

2017. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Kozep Azsiaban? Megis hol, Kirgizisztanban, Turkmenisztanban???
2017. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Közép-Ázsia = pl. Nepál, Tibet, India stb. Persze nem a nagyvárosokban, hanem vidéken, ahol gazdálkodásból élnek az emberek és mindent maguknak termelnek meg. Nem regényben olvastam. Nepálban pl. a nagybátyám is volt, rengeteget mesélt az ottani közösségekről, képeket is mutatott. De mindegy, mert utólag olvastam, hogy a kérdező hoteles üdülést szeretne, az nem ez a kategória. Ahhoz inkább a nagyvárosok jók, és persze jó sok pénzzel kell menni. A védőoltásokkal kapcsolatos tanácsom ehhez is érvényes. De lehet, hogy a védőoltások kötelezők is ahhoz, hogy vízumot kapj ilyen országokba.
2017. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
En Tibet kivetelevel a masik kettobe voltam, ottbiztos hogy nem fog munkat kapni a rizsfoldeken. Tibetbe egyedul meg csak be sem mehet. A masik kettohoz pedig csak penz kell a vizumhoz.
2017. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

"Tobb eves kapcsolatomnak most lesz vege"

Ha most lesz vége, akkor apuci még nem is tudja, hogy lelépsz hamarosan tőle?!


"es gondoltam lelepnek egy kis idore hogy tenyleg senki ne talaljon meg"

Ezek szerint valamilyen stiklid miatt, el akarsz tűnni előle.


"inkabb pihenos, olvasos, hoteles-medencezos, ugyanekkor latnivalos utra gondoltam,"

"Azsiaban 1-2 honapra"

Szóval viszed a pénzét is?!

2017. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!