Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ázsiában hova érdemes utazni?

Ázsiában hova érdemes utazni?

Figyelt kérdés

Melyik országba és ott milyen helyre?

Egy hónapra mennék ki néhány országba. Nem maga a monoton strandolás meg múzeum látogatósdi érdekelne, hanem inkább egy érdekes idegen világ vagy egy brutális táj.


2015. júl. 20. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Indonézia
2015. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd egy kicsit bővebben? Voltál már ott?
2015. júl. 20. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam, sajnos csak két hónapot (Szumátra, Jáva, Sulawesi, Lombok és sajnos Bali (ez nem Indonézia), de fél karom odaadnám ha ott élhetnék. A Föld legszebb és legváltozatosabb országa.

Minden van egy országon belül ami más országokban csak részben.

Milyen lehetőségek vannak?

- vulkánok

- törzsek

- érintetlen dzsungel

- állatvilág

- víz alatti állatvilág

- barátságos emberek

- finom gyümölcsök

- templomok, romok

- lélegzetelállító tájak

és a végtelenségig sorolhatnám

2015. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Dubaj
2015. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Balival mi volt a gond?
2015. júl. 20. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az hogy gyakorlatilag semmi köze Indonéziához. Turistagetto, egy helyire jutott 10 fehér. A helyieket csak a turisták lehúzása érdekelt, és ez szerint is viselkedtek, a turistapiacon nevetségesen magas árak voltak. A Batur (egy kb 1500 m magas vulkán) megmászása csak a helyi maffia vezetőivel lehetséges horribilis áron. Totál más mint Indonézia többi része, nemhogy Indonézia feelingje nincs de még ázsiai sem és pont ez miatt nem jött be Malaysia sem.
2015. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lakatos Géa válasza:
Indonéziával az baj, hogy egy európai ott simám elkaphat betegségeket, amikről itthon nem is hallott soha senki. Nem véletlenül kell Afrika egyes országaiba is úgy menni, hogy beoltottak ez és ez ellen. Meg a bogarakról hallottam, egyesek csípései elég komoly bajba sodorhatnak, DE ha rosszul mondtam javítsatok ki.
2015. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szultan44!


Bali a 17000 (vagy 21000) Indonéz sziget egyike csakúgy mint Szumatra, Java stb. De emberi mentalitást illetően semmi köze Indonéziához, Balin soha nem fogod megtapasztalni milyen az Igazi Indonézia. De ugyan így nekem Malaysia sem Ázsia, mert nincs meg az az ázsiai érzés amely egy igazi Ázsiai országban megvan. És igen tudom hogy Malaysia földrajzilag Ázsiához tartozik.

Ezek az én szubjektív! véleményeim ami nyilván különbözhet másokétól.

2015. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!