Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazott már valaki az AirAsia...

Utazott már valaki az AirAsia repülőtársasággal? Mennyire veszik szigorúan a kézipoggyász méretét?

Figyelt kérdés
Először megyek Ázsiába, sajnos, még nincs tapasztalatom velük. Megnéztem a felvihető bőröndméretet, az enyém majdnem stimmel, az egyik oldala két centivel hosszabb, 36 helyett 38 cm, nem is igazán összenyomható. Van valakinek tapasztalata, megkockáztassam, vagy inkább vegyek egy másikat? köszönöm, ha válaszolsz!

2017. febr. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tavaly AirAsia géppel utaztunk. Elég komolyan veszik a dolgukat. De nem rémlett, hogy bárkivel is kötekedtek volna 2 cm miatt.
2017. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már azt sem tudom hányszor repültem velük, soha nem szórakoztak a kézi miatt, nem proli wizz járat, mindegy volt a méret (ésszerű határok között, 10-15-20 cm nem számított) és mindegy volt a súly, soha senki nem nézte.
2017. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!