Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökország (Antalya) mennyire...

Törökország (Antalya) mennyire biztonságos most oda elmenni nyaralni? Van olyan, aki megy idén nyáron?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 07:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
09:34 nek, nem hallottam, csak azt mondják az emberek, félö most Törökországa utazni! dehogy miért, arra senki nem ad normális választ!
2017. jún. 1. 15:59
 12/20 A kérdező kommentje:
12:03, köszönöm, nagyon jól megfogalmaztad, amit irtál! Valóban nem lehet kiszámitani, ez tény, hogy hol mi történhet! és való igaz, sok az autó baleset, de én is minden nap vezetek, és nem azon jár az eszem, hogy mikor fogok balesetet szenvedni, ez nyilvánvaló! vagy nem biciglizek, mert elüthet az autó! való igaz, a média is sokszor felfujja a dolgokat! de azért ez a terror támadás elég elszomoritó, hogy ilyen világot élünk! de ugy élni, hogy ne menjünk soha, sehova, ugy meg élni nem lehet, hogy mindig rettegünk!
2017. jún. 1. 16:03
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Azert mondjak, mert a politikai helyzet nem eppen a legjobb. De ez egy a rivieran a hasat sutteto turistat a legtobbszor hidegen hagy. Feltetelezem nem akarsz kirohanni a varos legforgalmasabb pontjara, hogy ott a rendorok arcaba, orditsd, hogy "Dogolj meg, Erdoğan!" vagy "Eljen sokaig Gülen!". Illetve a szír hatar menten sem szeretnel menekulttaborokat latogatni Erdoganos poloban, ugyhogy teged mint atlag turistat semmi nem erint az orszag belpolitikai helyzetebol. Jo utat, igyal sok rakıt es egyel kebabot.
2017. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönöm! Nem szeretnék igen, kimenni, Belek rész lenne a kiszemelt hely! bazározás, egyéb lenne a program! Ez meg olyan dolog, hogy mikor itt volt Budapesten tüntetés, ha elmész egy másik városba/faluba, ott sem érzékelsz belöle semmit! Mondjuk a félelmem inkább az Antalyai repülötér, a terror veszély miatt!
2017. jún. 1. 17:22
 15/20 anonim ***** válasza:
Én minden további nélkül azonnal utaznék. Nalunk a ferjem nem akar menni, túl sokat néz tv-t. 😊 Nem hallottam, hogy nyaralóövezeben bármi történt volna eddig. (Isztambult azért pl. nem vállalnám most be) Sehol sem biztonságos manapság... Németország, Franciaország,Anglia... Mindegy hova mész, bárhol lehet peched. Viszont én ezért nem fogok itthon kuksolni.
2017. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És mit hall a tv-ben? (megirhatod privibe is)szerencsére nemsokat nézek tévét, ezért is vagyok tájékozatlan! De lehet jobban teszem, ha hanyagolom a tv-t! Pl. Görögországot, és vannak még országok, amit nem tartanak veszélyesnek. Pl. kisebb szigeteket. De én sem kimondottan az üdülöövezetre gondolok, hanem gondolok itt az Antalya.i repülötérre. Mivel repülötéren volt már támadás. Nyilván, ennyi erövel akkor soha sehova nem mehetnénk, de amit veszélyesnek tartanak, ott jobb óvakodni.
2017. jún. 2. 18:21
 17/20 anonim ***** válasza:

A torok repterek, pont a biztonsag miatt, nem olyan felepitesuek, mint pl. a magyar vagy a legtobb europai (amit eddig en lattam, biztos vannak kivetelek errefele is), tehat nem tudsz csakugy besetalni sem a teruletere, sem pedig magaba az epuletbe, mert ahhoz hogy bemenjel, mar at kell esned egy teljes biztonsagi ellenorzesen, akkor is, hacsak pl. kikisersz egy utazot. Ezert van az, hogy pl. az Ataturkon tortent tamadaskor sem a repteren, hanem kicsivel mondhatni elotte tortent a tamadas, mivel a tamado tudta, hogy a repterre magara ugyse fog bejutni.

Ezert hacsaknem tervezel leszallas utan orakat ucsorogni kozvetlen a bejarat elott mondjuk, akkor vajmi keves ra az esely, hogy egy amugy kisse erdektelen repteren pontosan abban a 3 percben lesz tamadas pontosan azon a helyen, ahol te eppen kilepsz az ajton, hogy pl. taxit fogj.

2017. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Miböl gondolod, az Antalya-i reptér érdektelen? Ez jónak hangzik, ugy legyen,de érdekel a véleményed!
2017. jún. 5. 08:59
 19/20 anonim válasza:
Oda jutottunk, hogy nem nagyon lehet maximális biztonságról beszélni sehol sem. Ettől függetlenül én elkerülném azt a helyet, jobb nem cibálni az oroszlán bajszát.Vannak sokkal szebb helyek, sokkal kisebb kockázattal.
2017. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tegnap jöttem haza Alanyabol, csodálatos nyaralást töltöttem ott. Szerintem nyugodt, biztonságos hely ahol voltam, nem hiszem, hogy a tengerparton felni kellene valamitől, kicsi az esély, hogy pont akkor es ott történjen valami , amikor ott vagyunk. Törökország hatalmas, a legközelebbi nagyváros is messze van a torok rivieratol. En a helyedben mennek.
2017. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!