Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szeretnék Pakisztánba elutazni...

Szeretnék Pakisztánba elutazni nyaralni. Aki járt már ott írna róla kicsit?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 22:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Az egészséges életösztön nem paranoia. Kizártnak tartom, hogy mindent láttál, ami szép és látnivaló, továbbá kevésbé veszélyes (labilis).

Elég sok helyen jártam, veszélyesnek tartott vidékeken is, de Pakisztán azért túlzás. Az nekem kevés lenne, hogy elmondhassam, voltam ott. Erős korlátozásokkal meg minek?

2017. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%
270000 brit? Maximum pakisztáni származàsú brit. Tehàt nem fehèr ember! Valószínű a nyelvet is tudja! Egy fehér ember, helyi ismeretsèg nèlkül nem sokàig húzza.
2017. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
es vajon mi tortenik a fehet emberrel?? megeszik? Budapestnek is vanak veszelyes helyei mint minden orszagnak, teny hogy egy Pakisztani utra alaposan fel kell keszulni es elkerulni a veszelyes helyeket de valoszinuleg nem lesz veszelyesebb min az USA es oda megis mennek sokan
2017. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
11.-s, csak kíváncsiságból, milyen veszélyesnek tartott vidékeken voltál Europán kívül érdekelne?
2017. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igazabol leginkabb a tájak, hegység érdekel. Egy Himalaja ut, Iszlamabad lehetne a kiindulo pont.
2017. jún. 3. 18:07
 16/27 hollófernyiges ***** válasza:
14%
Ha a Himalája érdekel, miért nem mész inkább Indiába vagy Nepálba?
2017. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
26%

#14-nek

Egyiptom, ahol egyes vidékekre kizárólag géppuskás katonai kísérettel lehet menni, és ahol megkéselték egyik utastársamat.

Mexikó, ahol szintén egyes tartományokban katonai ellenőrzéssel, napkeltétől napnyugtáig lehet tartózkodni.

Peru, amikor még nem volt ajánlott az ország közepén Cuzco környékén csatangolni. Vagy ahol a limai tengerparton nem sokkal előttem késsel raboltak ki egy fiatal párt. És ahol a városban folyó patak hídjára ki van íva, aki átmegy a túloldalra, azért a perui állam semmiféle felelősséget nem vállal.

Korábban Romániának is voltak ilyen területei a hegyek belsejében.

2017. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

17. köszi

Egyiptom, Peru megvolt

Mexikó márciusban lesz

2017. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szeretek veszelyesen elni. De igazad van, India sem epp egy életbiztositas. Tudnal ilyen utrol meselni? Vagy valaki?
2017. jún. 4. 19:06
 20/27 anonim ***** válasza:
27%
India miért nem biztonságos? Voltam Indiában és a nepáli Himalájában is (és még megyek is mindkettőbe) és semmivel nem volt veszélyesebb mint Budapest.
2017. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!