Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szöulba dél-koreába kb....

Szöulba dél-koreába kb. mennyi egy oda vissza utazás 5 napra?

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani...számít, hogy mikor mész, mit csinálsz ott és milyen igényeid vannak.
2017. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán mire gondolsz, csak útiköltségre vagy mindenre?
2017. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
1 nap oda 1 nap vissza 5 nap ott vagyis pontosan 7 nap
2017. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

repülőjegy,szállás,kaja,látnivalók stb. +tavasszal mennénk

Egy főre mennyire jönne ki?

2017. jún. 25. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Édes, az lenne a legjobb, ha te magad keresnél rá. Bármelyik repülőjegy kereső konkrét árakat ad a te konkrét kérdésedre, és bármelyik szálláskereső több száz találattal vár.

Indulj neki bátran.

2017. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

A repülőjegy csak oda 150-300.000 forint között mozog. Tehát ezt szorozd meg 2-vel, mert gondolom vissza is akartok jönni.

A szállás attól függ hogy lakást béreltek, vagy hotel.

Vannak olyan hotelek amelyek egy éjszakára 5-10ezer ft, de van amely 25-30 ezer is.

booking.com oldalon tessék nézelődni, ott nagy segítséget találsz.:)

Beírtam ugyan neked 4 éjszakás tartózkodást, de viszont nem választottam ki hogy hány fő és hány szoba, majd azt simán beírhatod te is. Meg attól is függ, hogy Szöulon belül hol lesztek.

[link]


Itt meg lakások vannak, szerintem ezek olcsóbbak és sokkal jobbak.

[link]


A kaja az gondolom attól függ hogy boltból vesztek majd kis rágcsálnivalót, vagy pedig egy étteremben, az utóbbi nyilvánvalóan drágább. Esetleg rákeresel egy étteremnek az oldalára és megnézitek az árakat.(egyébként az airbnb oldalon sok olyan ember van, aki azt írta hogy akitől bérelték a házat elvitte őket vásárolni, segített nekik házhoz rendelni ételt, bemutatta a környéken lévő éttermeket stb)


Ha nem taxival vagy saját autóval fogtok utazni, érdemes lenne beszerezni egy T-money kártyát, ugyanis amikor felszállsz a metróra vagy buszra, egy érzékelőhöz oda kell érinteni amikor fel-le szállsz, értelemszerűen előtte feltöltöd a kártyát, a jegykezelő így számolja ki hogy mennyit utaztál és így von le a kártyáról pénzt, egyébként egy jegy olyan 2-400 forint.


A látnivalókat pedig megnézed a neten, biztos ki van írva.

Belinkelek neked két oldalt, tele vannak hasznos információkkal, itt még arról is írnak hogy az ételek kb mennyibe kerülnek, a látványosságokról és a szállásokról is sok infó van.:) Jó utat, én is szeretnék majd egyszer elmenni Szöulba.^^


[link]

[link]


Ez meg nem tudom segít-e:

[link]

2017. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az előző kommenten azért annyit javítanék, hogy már 160-200 000 ft-ért van oda-vissza repülőjegy/fő
2017. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocsi, én általában csak oda szoktam nézni.
2017. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek <3!!
2017. jún. 26. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Egyébként Gangnamba, Cheongdam-dongba vagy csak egy random helyre mentek?^^
2017. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!