Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha lehetőséged adódna elmenni...

Ha lehetőséged adódna elmenni egy túrára Észak-Koreába, elmennél?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 12:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, de nem egyedül.
2010. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
kizárt, előbb mennék Ciszjordániába...
2010. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Tuti nem.
2010. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyasmi, mint a katasztrófaturizmus. Emlékszem a német turisták, hogyan fényképezték a szolnoki árvizet. Ijesztő volt. Több busszal jöttek!

Valószínűleg ki fogják veletek kerültetni még a környékét is azoknak a részeknek, ahol a legdurvább dolgok mennek. Maga a tudat viszont, hogy tőlem pár km-re embereket kínoznak, emberek éheznek és élnek állathoz (sem) méltó korlátozások és szabályrendszer közepette, amelyről nekem a legkisebb fogalmam sem lesz akkor sem, ha éveket töltök ott "ejrópai" koszton - nem engedne oda. Kicsit hülyének, dilettánsnak érezném magam. Másrészről meg érdekelnének a városok, az épületek, az üres utcák, a hatalmas terek, az ottani természet, a tengerpartjuk, a helyi halászok (ha vannak). Még egy parádés felvonulást is megnéznék, bár hiányozna a debreceni, meg a vattacukor)))

Mindent összevetve én nem mennék oda.

2010. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Én megtettem. Jártam ott. Ennek már jó 25 éve, de ha tehetném ,ma is visszamennék.
2010. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, mert nagyon szép ország és állítólag Phenjanban van a világ legmélyebb metrója, az is érdekelne.:)
2010. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
Elmennék: Csak nem tudom mivel! Lehetne egy lopakodó, egy Shermann, de talán még egy Tigris is megtenné a második világ biennáléból.
2010. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
91%
Persze,de csak mint vég felszámoló.
2010. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy elmennék. Nem minden nap adódik meg az embernek ilyen lehetősége. miért ne mennék el? Persze sz*r a helyzet jelenleg, de akkor ezen a vonalon elindulva sehova sem mehetnénk. Mindenhol van vmi buktató... pl.az iszlám országokban, ha nincs vmi háború a nőkkel bánnak (MINDENHOL!!!)undorítóan...és ez csak egy példa...


Visszatérve a kérdéshez: elsőre igen mondanék, gondolkodás nélkül.

2010. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát... a barinőimmel és a családommal bárhova elmennék!
2010. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!