Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elmennél ilyen feltételekkel...

Elmennél ilyen feltételekkel au pair-nek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje levelezem a családdal, akik egyre inkább szimpatikussá válnak, és elmondásuk szerint úgy néz ki, hogy én leszek a befutó. Nem ebből szeretnék meggazdagodni, még is sokan azt mondják ennyi pénz kevés Angliában!

60 fontot kapnék hetente, amiért két kis tinire kéne vigyáznom, amíg a szülők dolgoznak. Az apa elmondása szerint nem rossz gyerekek, általában mindenkinek szót fogadnak, és elvannak a maguk kis világában (játszanak, csavarognak stb). Nem kéne házimunkát végeznem, csak a saját lakrészemet rendbe tartani, nem kell főznöm, csak a kész ételt úgy mond előkészíteni a gyerekeknek, és biztosra menni, hogy elpakolnak maguk után. Egyedül kutyasétáltatásra és arra kértek, hogy a gyerekek "okos" barátja legyek, aki elmegy velük moziba, strandra stb, szóval barátként áll hozzájuk, még is felelősségteljesen gondolkodik és ha kell, nemet mond! Szállást, étkezést, illetve rövid kirándulásokat nyaralásokat is biztosítanának a környéken, azt mondták családtagként szeretnének maguk mellett tudni, így ami az övék az az enyém is lenne. Ráadásul a repülőjegyemet is visszatérítenék. Ez így nagyon tetszik, azonban kicsit megijesztett most pár barátnőm, hogy ez vajon tényleg így van-e, hogy ennyi pénz Angliában kevés, stb.

Ti elvállalnátok ilyen feltételek mellett? Nem közvetítő irodán keresztül mennék, ebben az esetben mit ajánlanátok, hogy biztosra mehessek? Azt már ajánlották, hogy nyomtassak egy listát a közeli youth hostelekről biztos ami biztos.


2010. jún. 22. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60 font hetente egy au-pairnek nem olyan rossz, a kajádat úgysem te állod, hanem a család
2010. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez tenyleg mind igy lesz, ahogy irod, akkor nem rossz, vagj bele. nem sok a 60 font de vegulis se kajara, se szallasra nem kell koltened, amik a legtobbe kerulnek, es a lenyeg ugyis a nyelvtanulas.

Az viszont tenyleg jobb, ha elore felkeszulsz, hogy esetleg nem minden ugy lesz, ahogy igerik. arra az esetre is legyen egy Bterved.

2010. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen legyen nálad annyi pénz, hogy ha haza kell jönnöd, akkor azonnal indulhass!
2010. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 70 fontért megyek ki egy indiai családhoz, ahol egy 1 éves kislány és egy 5 éves fiú van. Először 60 fontról volt szó, de nekem is azt mondták itthon, hogy ez kevés, úgyhogy megegyeztünk 70-ben. Nekem nem állják a repjegyet, kirándulásokat, stb. Hát remélem nem fogom megbánni. Én sem közvetítővel megyek ki. Hova mész egyébként?
2010. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!