Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van olyan szolgáltatás, hogy...

Van olyan szolgáltatás, hogy fizetsz nekik és elvisznek a francba egy lakatlan esőerdő fölött kidobnak helikopterrel mint Bear Grylls -t vagy egy lakatlan szigetre ledobnak oszt otthagynak?!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem és nem az időmet pocsékolom troll kérdések kiírásával.
2017. okt. 12. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez néhány ember esetében egy igen hasznos "szolgáltatás" lenne. 😃
2017. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyanok esetében, akik írnak valamit egy kérdés alá, de nem válaszolnak.
2017. okt. 12. 16:26
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Kipróbálnám az ejtőernyőzést, de valami túlélő készletet adj hozzá! 😁
2017. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az Adrián (HR) szerveznek "Robinzon nyaralást". Tiéd egy lakatlan sziget egy világító toronnyal, vagy egy kis ház. Kapsz egy heti kaját, aztán elmélkedhetsz a világ dolgain.

[link]


Szerintem olyan nincs, hogy kidobnak, és otthagynak az esőerdőben egyedül. Könnyen valami bajod eshet, akkor mi van?

2017. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Saját felelősségre.
2017. okt. 12. 16:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azsiaban, Afrikaban, Del Amerikaban minden csak penz kerdes, mindent lehet ha megfizeted
2017. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarom hogy úgy dobjanak ki oda, de gondoltam már rá hogy egyik trópusi esőerdőben faházat ácsolni tanyaépületnek és önellátásra gyümölcsöt termelni. Aztán ha valami nagyon beválik akkor netán eladásra is termelni nagyban, mondjuk datolyaszilvát meg hasonló finomságokat.

Meg az arany- vagy platinarög keresés is szóba jöhet. Még jól bevált saját készítésű fémkereső is van már hozzá.

Persze a hazai tanyasi jellegű szülői ház is ki szokta elégíteni az ilyen "ősemberi" ösztöneimet és utána visszavágyom a kényelmes városi lakásba. :))

2017. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem adhatsz el ha az esőerdő közepén összetákolsz vmit és termelsz mert vissza se találsz a civilizációba v ha igen afrikai országok nem adnak engedélyt neked h vállalkozó legyél és akki bagóért vennék meg, nyugatra meg nem exportálhatsz mert nincs net és nem tudod elküldeni úgy h megérje és ha rájönnek h olyan tannyán termelteél ahol nem volt hivatalosan építési engedélyed területi tulajdonjogod még börtönbe is csukhatnak, szóval ezt gondold át és felejtsd el.
2017. okt. 12. 16:56
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyképű stílusod van, úgyhogy hajrá, bár az ilyesmit nem szolgáltatásnak hivják, felbérelsz valakit, aztán ledob ahova akarod.
2017. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Milyen nagyképű stílusom te gyökérképű lény? Jóindulatú stílus, mert leírtam miért nem lehetséges a szabad időmből nem jókedvemből körmöltem le 5 sort te majom, hanem hogy segítsek neki és ha gonosz lennék arra bíztatnám hogy "ljólvan kisfiam / lányom, nagyszerű ötlet és miután több órát beleölt a tervezésbe fél milláért elutazott a bantunégerek közé összetákolt egy kis bunagllót, megjelenik az első néger sárkunyhókbnól álló faluban és megkérdezi tört angol nyelven hogy hogyan tudja fedex-el elszaállíttatni a 200 kg datolyáját nyugatra, ott hogyan tudja a papírokat legálisan kiválatni, eladót találni, marketing anyagot készíteni az őserdő széléről ahol internet sem áram sincs, vállalkozást alapítani, esetleg fizikai boltot létesíteni, mondjuk 4000km ről elszállíttatni teherhajóval a 200kg datolyáját nyugatra, úgy, hogy már vevőt is talált, és majd szépen megkapni a fizetséget. Sok sikert. Jó ötlet, hajrá! Az olyan idióta fajtád mint te előttem szóló aki azt mondja nagy képű vagyok rettentik el az értelmes és jóindulatú embereket a civilizációktól szart hagyva maguk után, de neked se ártana kihúzni az őserdő szélére datolyát árulni feketén a négereknek átszámítva kb. 1 tonna 10 dolláros áron, amit kb. egy néger osrszágban el se költhetsz, hajrá, gyerünk, csináld, mert én ezentúl gonosz leszek az biztos, mert tökökm tele van és elegem van hogy mindig pont a jó embereket fikázzák és támadják le. Kérdés zárva, majd megtalálom egyedül a választ.


Csá!

2017. okt. 12. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!