Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 14 évesen lehet a WizzAirnél...

14 évesen lehet a WizzAirnél egyedül repülni? Vagy ha nem akkor van ott "kisérő nélküli kiskorú" szolgáltatás? Augusztusba töltöm a 15-öt.

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
N e m. Kell egy nagykorú, aki veled együtt foglal és utazik
2017. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
21%
14 evesen egyedul repultem vele. Most is szabad. Az elso egy barom!
2017. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ugye tudod, hogy az interneten lehet használni a gyakorizáson és facebookozáson kívül is???

Ha megnyitottad volna a wizzair honlapját rögtön választ kaptál volna a kérdésedre.

De mivel erre nem voltál képes akkor 2 lehetőség jutott eszembe. Az egyik, hogy egy lusta disznó vagy, hogy magad keresd ki az infót vagy enyhén szellemi fogyatékos vagy, és nem tudod használni a netet.

Nem nevezlek lusta disznónak, ezért a szellemi fogyatékosságod miatt segítek neked.

[link]

Sőt kiemelem neked a mondatot is ami téged érdekel

" 14 év alatti gyermekek csak felnőtt kísérővel utazhatnak.

Felnőtt kísérőnek az számít, aki betöltötte a 16. életévét.

A kísérő teljes körű felelősséget vállal a gyermekért.


- A 14 év feletti gyermekek önállóan is utazhatnak.


Szóval ha elmúltál 14 éves, utazhatsz egyedül kísérő nélkül. Ha még nem vagy 14 éves akkor nem utazhatsz.

2017. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok szellemi fogyatékos se lusta disznó,megnyugtatlak.:) Igen én is néztem a WizzAir honlapján,de hallottam már,hogy valaki egyedül ment 13-14 évesen is.:) Azért kérdeztem mert akkor hogyan tudott egyedül menni,ha a honlap azt írja,hogy nem lehet.:)
2017. jún. 29. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

" Azért kérdeztem mert akkor hogyan tudott egyedül menni,ha a honlap azt írja,hogy nem lehet.:)"


Nem tudsz szöveget értelmezni????

Wizzair honlapján le van írva feketén-fehér. Azt nem fogják hasra ütésre megváltoztatni.

Ki is emeltem neked,de úgy látszik nem tudsz mondatot értelmezni. Ez nem a wizzair hibája.

De még mindig segítek neked.

Mit nem értesz??

Szépen le van írva, hogy ha a gyerek NEM TÖLTÖTTE BE A 14 ÉVÉT AKKOR NEM UTAZHAT EGYEDÜL.

HA BETÖLTÖTTE A 14 ÉVÉT AKKOR UTAZHAT EGYEDÜL.

Félve kérdezem meg: Tudod mikor születtél??

2017. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki azt mondta neked, hogy ő 13 évesen egyedül utazott, az hazudott.. Ilyen egyszerű--
2017. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2–14 éves

FELNŐTT VITELDÍJ, UTAZÁS FELNŐTT KÍSÉRŐVEL

15 éves

FELNŐTT VITELDÍJ, EGYEDÜL UTAZHAT

:)

2017. jún. 29. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Drága második!


Az első veled ellentétben képes olvasni. [link]

2017. jún. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen repülhetsz egyedül, UM-nek, vagyis kíséret nélküli (kiskorú) utasnak számítasz. A reptéren kijelölnek melléd egy kísérőt, aki elkísér a cél reptérig. Ez úgy működik, hogy a szüleid bejelentenek téged a wizzairnél, ott kijelölnek egy kísérőt neked, aki a reptéren a check-in előtt átvesz (papíron is) és elkísér, a cél reptéren meg átad (papíron is) annak a személynek, aki vár téged a reptéren. Elvileg minden légitársaságnál van ilyen szolgáltatás, vegyétek fel a kapcsolatot a wizzairrel és ott pontosabb tájékoztatást tudnak majd adni.
2017. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Az olvasás, pontosabban az értelmezés neked sem az erősséged. A 15 év ott azt jelenti, hogy a 15. életévében lévő, és nem az azt betöltötte. Ha gyermek részt lenyitod, ott egyértelműen le van írva, hogy a 14. évet betöltöttek egyedül utazhatnak.


#9 A a Wizzair-nél nincs ilyen, de nem is kell, mivel utazhat egyedül.

2017. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!