Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jó ötlet Észak Koreába ellátog...

Jó ötlet Észak Koreába ellátogatni?

Figyelt kérdés
Van egy bakancslistám hogy minden országba eljutni és Észak Korea is köztük van. Csak a politikai és katonai helyzete miatt nem tudom hogy érdemes-e.

#bakancslista #Észak korea utazás ázsia
2017. nov. 10. 08:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem koreába akaork elsőnek elmenni hanem oda is. És én nem akarok lopni főleg egy olyan országban mint észak korea.
2017. nov. 10. 17:19
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha E.Korea a cel, akkor en itt kezdenem:

[link]


Nagyon sok mindent le lehet szurni a fotokbol es a mar ott jart turistak velemenyebol. Persze az orszag azert ennel tobbet nyujt, mint nehany turista velemenye, de azert kezdesnek szerintem TOBB mint, amit az E.Koreat csak tevebol ismero gyakorizok kommentjei ;)

2017. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 l ember ***** válasza:
100%
Nem. Csak vezetett propagandatúrán juthatsz be, ahol azt nézheted meg, amit ők akarnak, és folyamatosan a nyakadon van a vezető
2017. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Érdemes kimenni!

Én most itt vagyok Magyarországon 2 hétig, mert egy-két papír miatt el kellett jönnöm, de már évek óta odakint élek, mint angoltanár.

Abszolút ismerem a mindennapokat, mind a Fővárosban, mind a határközeli falvakban (az évek alatt sok helyre ellátogathattam az országban, felügyelet nélkül).


Odakint sikerült megszereznem, az idegenvezetői igazolványt, így ha az elkövetkezendő pár évben szeretnéd meglátogatni, akkor majd jelezz nekem és megoldhatjuk a dolgot.


Ahogyan a többiek is leírták már, ha betartasz minden szabályt, amiket megpróbálsz már előre betanulni az utazás előtt (de a határnál úgyis mindenről felvilágosítást kapsz), akkor semmi problémád nem lesz!


K. N.

2017. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem várj vele egykicsit...😀

Nem mehetsz Észak-Koreába ha nincs is

2017. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Josephine Harkay válasza:
55%
Szerintem egy nagyon rossz ötlet oda ellátogatni, pláne még egy politikai plakátot emlékül onnan elhozni. Egy amerikai fiatalembernek az életébe került. Letartóztatták, börtönben ült vagy 1 1/2 évig de persze hogy a koreai hatóság tagadott minden bántalmazást!
2017. nov. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem ne menj oda ha kedves az életed,az az ország magába egy vicc.Nem érdemes hidd el,olyan hülye szabályok és törvények vannak hogy oda nem érdemes el se indulni, dél koreát viszont ajánlom,nagyon hiperszuper modern ország
2018. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!