Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Úgy néz ki, nyáron lenne...

Úgy néz ki, nyáron lenne lehetőségem ellátogatni Dél-Koreaba. Jó ötlet vagy inkább menjek máshová?

Figyelt kérdés

Tanulmányaimból kifolyólag mennék ki egy hónapra, de vannak más alternatívák is, ezért kérdezem. A háborús övezet miatt bizonytalanodtam el.


Nektek mi a véleményetek?


Ui.: Láttam az Észak Koreás kérdést, de én nem oda készülök, viszont tudom, hogy Dél is érintett jócskán.



2017. nov. 15. 20:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
79%
Szerintem megéri. A háborús övezetet ne úgy képzeld el, mint pl. Szíriában. És ki tudja mi lesz még jövő nyárra. Lehet nem lesz semmi háború. Gondolj bele, milyen jól fog mutatni az önéletrajzodban,hogy tanultál Koreában :) Bár nem tudhatom mik még az alternatíváid, de hallgass a szívedre. Ha más országba is van esélyed kimenni tanulni, és netán az az ország kecsegtetőbb neked akkor válaszd azt
2017. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Én b á r m i t megadnék ha eljuthatnék Dél-Koreába. Pedig nem keresek rosszul, de igencsak drága mulatság oda eljutni. Csodálatos hipermodern, mégis hagyományörző ország. Csodás ételek! Menj!!!
2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon köszönöm :) azt hittem, az lesz a válasz, hogy felejtsd el, mert tuti le fognak puffantani. Akkor meggondolom még. Többi alternatíva európai ország. Vagy Brazília és Marokkó. Marokkó ki van lőve, szintén a háború miatt.
2017. nov. 15. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Te szivtal valamit? Marokoban haboru? Naponta mennek magyar turistak, egy tok biztonsagos orszag. Koreaban haboru? Mirol beszelsz? En ha nem lenne olyan draga Eszak Koreaba mennek, szuper biztonsagos es hatalmas elmeny.

Del Korea is biztonsagos, kevesebb veszely leselkedik rad mint Magyarorszagon. Szoval ha erdekel menj.

2017. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
60%

#1. Vagyok

Dél-Koreába igen kevés ember jut el a kishazánkból tanulni,vagy csak nyaralni. Szóval válaszd azt. Európába nyaralás kedvéért bármikor kiruccanhatsz.

2017. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Mindent megadnék ha mehetnék Dél-Koreába :D Szerintem azt válaszd. Ultramodern ország, nekem jobban bejön bármely más országnál. Ha csetepaté is lesz az északiak húzzák a rövidebbet. Gyakorlatilag az összes környező ország ellenük fordulna, nem beszélve az USA-ról. Nem meri meglépni a hájas Kim Jong Un. Ha valakit megtámad az az USA lesz nem a déliek.
2017. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
100%
A kérdezőnek vagy fogalma sincs mit jelent az a szó hogy háború vagy rendesen félre van informálva...esetleg mindkettő!
2017. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Jogilag háborúban áll az ország, de Panmindzson óta fegyverszünet van.

2. Kim Dzsong Un ugyan kiszámíthatatlan figura, de hidd el, a déliek eléggè fel vannak készülve a hülyeségeire és van hová szaladni, ha mégis megnyomnà a nagy piros gombot.

3. A dèliek mindennapi èletét csak a hatàrmenti sávban érinti a hadiállapot, az ország minden más részén teljes a nyugalom. Max megtanítják az iskolákban, hogyan kell túlélni atomcsapás után.

2017. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En itt elek Koreaban mar 15 honapja. Csak a mediaban van ez a haboru hajkuraszas, itt senkit sem erdekel, ugyanugy elnek az emberek sot egyaltalan nem kozeleti tema egymas kozott. Mindenki ugy veli hogy Eszak-Korea egy vicc (ami igaz is)
2017. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek a segítséget, Dél-Korea lett a befutó :)
2017. nov. 21. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!