Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy hosszú útra megyek egyedül...

Egy hosszú útra megyek egyedül és kezdek beparázni. Van okom félni?

Figyelt kérdés

2 év alatt sikerült összeszednem a pénzt egy két hónapos délkelet-ázsia körútra, ahpvá egyedül megyek. Az elmúlt fél évben nagyon sok energiát fektettem a megszervezésbe és folyamatosan erre vártam.


Viszont most hogy 1 hét múlva utazok, kezdek beparázni.


Félek, hogy nem elég jó az angolom az ismerkedéshez. Félek, hogy milyen lesz 2 hónap egyedül a világ másik felén.


Belül tudom, hogy csodás lesz, de hogyan nyugtathatnám le magam? :)


2018. jan. 12. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
én mindig parázok utazás előtt, napokig nem tudok enni előtte, elromlik a hangulatom, mindenféle hülyeséget vizionálok. de mikor ott vagyok, hogy elindulok, minden oké, tudom, mit csinálok, hova kell mennem, mikor kell ott lennem. úgyhogy ez normális, nyugi :D Ázsiában meg tuti mindenkinél jobb angolod lesz :D és grat az úthoz!
2018. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon jól esett ez a válasz ;)
2018. jan. 12. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

en is iden indulok egy hosszu utra, en ket ev alatt egy ket eves utra szedtem ossze a penzt

mar voltam egy kozel 8 honapus uton Azsiaban, nem kell jo angol de valamennyi kell, nem tudom melyik orszagba mesz de pl Kinaban nem nagyon beszelnel angolul, Indiaban, Pakisztanban stb meg szinte folyekonyan beszelik

2018. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia, én viszonylag szinte minden pénzem utazásokra szoktam költeni, és mindig egyedül megyek, egyáltalán nincs mitöl tartanod, jó utazást:D
2018. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2018. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 25 éves srác vagyok
2018. jan. 15. 17:46
 7/7 anonim válasza:

Az igen 2 évbe telt?:D habar jobb kesobb mint soha nemigaz:D

Egyedul en nem is tudnek mit kezdeni magammal mert nem beszelek folyekonyan semmilyen nyelven:D

2018. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!