Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova utazzak egyedül a hosszú...

Hova utazzak egyedül a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított a párom velem, szeretnék elutazni valahova a hosszú hétvégén, de nem tudom eldönteni, hova menjek, mit csináljak. Nem szeretnék elzárkózni a külvilágtól, inkább amolyan városnézős napokat szeretnék, beülni kényelmesen egy kávéra, újságot lapozgatni, olvasni stb. De nem zárkóznék el az ismerkedéstől vagy a bulizástól sem. Mit javasoltok? 23/N
2012. aug. 1. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Úgy könnyebb lenne, ha leírnád.

2012. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pest közelében.
2012. aug. 1. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor bármerre elindulhatsz. :)

Nekem a két kedvenc városom Eger és Sopron. Ha nem voltál, akkor mindenképp érdemes elmenni.

Amúgy annyi szép hely van. Elhiszem, hogy nehéz dönteni.

Írok párat:

Szeged, Pécs, Veszprém, Esztergom, Győr, Tata, Szentendre

2012. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sopron és Eger tényleg nagyon szép. Már voltam. Amit írtál, azok közül Szegeden és Győrben nem voltam még. Az a helyzet, hogy nem igazán tudom eldönteni, mire lenne szükségem: nyugira, városnézésre vagy bulizásra is. Azt hiszem mindkettő jó lenne. Napközben mászkálni, este táncolni valami jó kis helyen. Esetleg tudsz ilyen fiataloknak való kulturált táncos szórakozóhelyet ajánlani valamelyik említett városban? Köszönöm
2012. aug. 4. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos Szegedet és Győrt se ismerem annyira, hogy ajánlani tudjak valami szórakozóhelyet.

Debrecenbe például nemsokára lesz a virágkarnevál. Az egész napos programod meg is lenne+este a téren koncertek, tűzijáték..., de a virágkarnevál előtti héten már minden este koncertek vannak. Ez egy hosszú hétvégének nem is lenne rossz.

Amúgy egy külföldi hosszú hétvégén nem gondolkoztál még?

Én pl. még ebben a hónapba szeretnék eljutni Prágába. Olyan gyönyörű hely. Csak nem tudom, h bele vágjak e egyedüli nőként...

2012. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!