Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izraelbe (Tel-Aviv) mennyire...

Izraelbe (Tel-Aviv) mennyire ajanlatos most utazni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ajánlatos, mert jó meleg van.
2018. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek utaznál pont oda? Én kb utoljára választanám ezt úticélnak.
2018. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem meg ez az uticelom, ennyi:)
2018. márc. 21. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
en meg utoljara sem, terrorista orszagba nem megyek
2018. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az egyik ismerősöm apukája izraeli, így gyakran járnak oda. A hosszú hétvégén is mentek, azt mondta, hogy minden rendben volt. Én évekkel ezelőtt voltam, akkor nagyon tetszett, szívesen visszamennék. Nagyon ajánlom, szerintem elképesztő hangulatos ország! Több helyen is voltam (Jeruzsálem, Tel Aviv és Haifán), mind nagyon tetszett!
2018. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, nyilván van kockázata a terrorcselekményeknek, de igazából nem veszélyesebb a nagyobb nyugat-európai fővárosoknál. Márpedig gondolkodás nélkül elutaznék Londonba, Párizsba vagy Brüsszelbe.
2018. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

6.-nak irom, hogy a 4. valaszolo azalatt, hogy "terrorista orszagba" nem megy, valojabol azt a bizonyos korokben nepszeru elmeletet hangoztatta, miszerint IZRAEL az, aki a palesztinokat terrorizalja, es elvbol nem megy oda. Ajanlom neki h nezzen ra a Hamasz arcaira aztan az IDF arcaira, es dontse el hogy ki a fanatikus őrült. Az a kulonbseg Izrael es "Palesztina" kozott, hogy Izraelben senki sem mondja h Izrael terrorizalja, max a palesztinokat, "Palesztinaban" pedig nehany arab is venyomja, hogy a Hamasz terrorizalja. Na akkor melyik a terrorallam vagy terrorszovetkezet? Kezdve azzal h Palesztina nincs, mert nem fogadtak el a vilag orszagai altal megszavazott hatarokon beluli létet. A 67-es haboru utan pedig hepajkodnak, hogy Izrael annektalt valamennyi sxtra teruletet, a HÉBER nevet viselo Jeruzsalem keleti reszet, es nehany strategiai szempontbol fontos teruletet ami ellenseges kornyezetben nem logikatlan lepes. Na mar most, ma azt mondjak a palesztinok hogy indulhatnak a béketargyalasok, ha Izrael feladja ezeket a teruleteket. Izrael meg azt mondja: akkor miert nem voltak béketargyalasok 67 elott, miert volt 67-es haboru, es miert van hogy nagyjabol mar Iranon es a palesztinokon kivul mindenki megbekelt Izrael létével.


Amugy nem tudom a lany apukaja mit keres Magyarorszagon, ha Izraelben is elhetne. Mellesleg a leanynak pedig Aliyara is joga van, heberul is nyilvanvaloan jol beszel. Erdekes. Talan izraeli arab volt az apukaja es nem zsido? Csak mert ismerek nehany izraeli arabot, tokeletesen elegedettek Izraellel, a tobbseguk Haifa kornyeki es kereszteny, de van muszlim is koztuk.

2018. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
7.-s orulok hogy van aki tud a sorok kozott olvasni, habar nem ertek egyett veled azert tenyleg orulok hogy van meg itt ertelmes ember
2018. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudok sokat a családjáról. Magyar felesége van, gondolom ezért. És itthon is igen jól élnek.
2018. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!