Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek el merjek-e menni...

Szerintetek el merjek-e menni decemberben Izraelbe?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam,hogy mivel nyáron nem tudtam szabadságot kivenni és tengerparton szeretnék nyaralni elmennék Izraelbe pontosabban Eilat-ba.Repjegyet találtam oda-vissza 9000 forintért a RyanAir-on budapesti indulással.Szerintetek vállalható manőver? :D

2015. okt. 14. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiért ne hagyd ki. Decemberben talán még fürödni is tudsz. Én novemberben voltam Aqababan, ami ott van mellette, 28 fok volt a levegő és simán tudtunk fürdeni.
2015. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az árakról tudnál valamit írni?:)
2015. okt. 14. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért azt vedd figyelembe, hogy a normális szállodák igen drágák arrafelé, nem véletlen törlik ezt a járatot jövőre.
2015. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
találtam egy vagány hotelt 6 éjszakára,80.000 forint kb :)
2015. okt. 15. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megyek január legelején, Tel Hazor, Tel Megiddo, Beer Sheeba, Avdat, Eilat, Petra. Miért ne?
2015. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

"nem véletlen törlik ezt a járatot jövőre."


Ez honnan van ez az infód? ez biztos?

2015. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A héten olvastam valahol, hogy csak márciusig lesz.

Feltételezem igaz a hír, foglalni is addig lehet.

2015. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Vörös-tenger teljesen rendben van decemberben. Az általad kinézett repülőjegy ára meg azért annyi, mert a magyarok többségének - hozzáteszem szerencsére - fogalma sincs róla, hogy nyaralni nem augusztus első hetében kell.

Szóval vedd meg azt a jegyet gyorsan, aztán keress hozzá valami nprmális szállást. Azt tudnod kell, Izrael tengerparti része nem túl olcsó. Inkább drágának mondanám.Ha jót akarsz, átmész vagy Jordániába, és látsz pár szép dolgot (pl Wadi Rum, vagy Petra), vagy elmész Egyiptomba. Nem nagy ügy egyik sem.

Egyiptomban ráadásul annyiért vesztegetik a luxusszállodákat kajástul, amennyiért egy szabolcsi magyar szállásadó megtépné a szakállát, és feladná a szakmát.

Napi 9 euróért félpanzió 4*-os szálláson? Tessék.

[link]

A többi tőled függ.

2015. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszöönnöm szépen a válaszokat:)
2015. okt. 15. 19:44
 10/10 anonim válasza:
igen mindenképpen menny el :)
2015. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!