Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Január-február környékén hova...

Január-február környékén hova érdemes utazni?

Figyelt kérdés

Akár Európában, akár azon kívül.

Pl. Dubai, Spanyolország esetleg?



2018. aug. 18. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát úgy 317 uticél ugrik be Európán belül és kívül ahova érdemes elutazni január februárban. Kicsit talán szűkíteni kéne a dolgokat.
2018. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahol kellemes nyári, pólós idő van.

Heti 200 ezer Ft/főnél olcsóbb. Ebben a költőpénz is benne van.


Amúgy tényleg bármi érdekelne.


Hosszúnadrágot, pulcsit nem akarok csomagolni. Lehetőleg csak egy hátizsákkal mennék.

2018. aug. 18. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Európában nyilván sehol. Lehet hogy hiányoztál a földrajz órán de Európa a mérsékelt övben fekszik, ami azt jelenti hogy hűvös a tél.

Ennyiért esetleg dél-Marokkó, Dubai, Izrael, Egyiptom(Vörös Tenger felőli része). Ha kicsit mélyebben a zsebedbe nyúlsz akkor India vagy Zöldfoki szigetek is játszik.

2018. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Jordánia kellemes olyankor és sok néznivaló van. Esetleg Kanári szigetek, nem drága. A legjobb Thaiföld, de az első heti pénzed elviszi a repülőjegy. Utána viszont már olcsó minden.
2018. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Ryanair repül Eilatba direkt (Ovda), én oda szoktam járni melegedni, bocsásson meg nekem az ég, de mindenféle arabok közé nagyon nem szeretek menni, nemrég egyszer mentem Jordániába, Petra szép volt de ott is a nyomulás, átverés, én nem viselem el, tudom, része a dolognak, akkor sem, ez van. Eilatot nagyon szeretem, az óceánba épített delfinárium (hogy fogalmazzam ezt? lekerítették az óceán egy részét) fantasztikus, lehet jókat enni, kirándulni...
2018. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Ps. és bár nekem nem jött össze, de van snuba diving Eilat-ban ami szintén nem egy gyakori történet. Úgy lehet búvárkodni menni, hogy nem kell megtanulni búvárkodni. Persze nagyon mélyre így nem jutsz de a snorkelnél mélyebbre.
2018. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!