Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tudom még messze van, de 2020...

Tudom még messze van, de 2020 szeptember körül Szingapúrba szeretnénk utazni. Hogyan, melyik légitársasággal tudnánk a legolcsóbban megoldani? Nem igazán vagyok jártas ebben a kérdésben.

Figyelt kérdés
Esetleg hol tudom nézegetni a repülőjegy árakat?
2019. júl. 14. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik repjegy kereső oldalon. Érdemes olyan légitársaságot választani, melynek az átszállás reptérre irányba esik, pl. Turkish, Emirates, Quatar. Egyenként azt sem tartom kizártnak, hogy addigra lesz közvetlen járat Budapestről.
2019. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Repülőjegy-kereső oldalakon. De arra vigyázz, hogy közvetlenül a légitársaságnál foglalj, vagy ha ez nem opció, akkor legalább ellenőrizd, milyen értékelése van a közvetítő oldalnak. Én a mytrip.com-mal jól rábãsztam, mert járattörlés miatt módosítani kellene a foglalást, de szarnak bele. Ugyanezt a légitársaság nemigen tudja megtenni veled.
2019. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi AirItalyval Milánóból Bangkokba utaztunk onnan pedig Scoottal Singaporeba. A Scoot az a helyi WizzAir/RyanAir stb csak hosszútávra is repülnek Óceánia felé. Milánóig meg megoldhatod helyi fapadossal. Ez így kb 400 euróból megvan oda vissza ha időben foglalod és nem csúcsidőben mész (pl karácsony)
2019. júl. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! ha meg aktualis ajanlom a LOT lengyel legitarsasagot, Budapestrol Varsoba elroppentek cirka 50 perc, onnan pedig kozvetlen Szingapurba. Arak nagyon jok, repulok vadonat ujak, fedelzeten az ellatas is jo.
2019. nov. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!