Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krétát, Ciprust, Szíciliát...

Krétát, Ciprust, Szíciliát vagy Andalúziát érdemesebb meglátogatni szeptember elején?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a négy célpont izgalmas. Vannak látnivalók is nem csak a tenger, jó a kaja stb, szeptember eleje még bőven a szezon.


Ha a kultúra, városnézés, ételek érdekelnek jobban akkor inkább Andalúzia, ha a tengerparton pihengetés akkor inkább Kréta meg Ciprus, ha mindkettő akkor Szicília, bár az meg nem mindenkinek tetszik, mert van egy sajátos hangulata, a helyiek nem túl barátságosak, de aki úgy megy oda, hogy ezzel tisztában van akkor nem feltétlen lesz neki kellemetlen élmény.

2019. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Kulturálisan Andalúzia és Szicília felejthetetlen. Kréta sem rossz.

Ciprus is inkább nyugis pihenésre való, bár a partoktól beljebb vannak kulturális emlékek, de nem annyi, mint Andalúziában.

2019. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a tengerpartozást kotnem össze a városnézéssel, kultúrával. Nagyjából tudom hogy Szicília egy külön entitás Olaszországon belül, emellett már voltam Dél-Olaszországban úgy hogy nagyon nagy meglepetés csak nem érhet.
2019. jún. 16. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

En most májusban voltam Andalúziában.


Van tengerpart, jó meleg van, van gyönyörű táj, nyugodt csendes vidékek, es nyüzsgő nagyvárosok is. Kultúra, természet, minden.


Ha legalább egy hetet toltesz ott akkor mindenkeppen Andalúzia, (bérelt) autoval. Es szeptemberben is 30 fok felett vannak a maximumok:)

2019. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!