Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Melyik biztosítással kaphatom...

Monkeyface92 kérdése:

Melyik biztosítással kaphatom vissza a repjegyek árát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 6-an mennénk Párizsba a márciusi hosszú hétvégén, és 2-en nem rendelkeznek a megfelelő, ott elfogadott oltásokkal. Így nem is szeretnénk elutazni. A repjegy van megvéve a 6 főre. Elvileg ingyenesen módosíthatnám a dátumot, csak az a gond, hogy 2 külön légitársaságnál kéne megtennem, mert más visz, mint aki hoz.

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik biztosítást tudom most megkötni, amelyik megtéríti a repjegyek árát utazás lemondás esetén? Nem értem ezeknek a működését, ez a lemondás azt jelenti, hogy én mondom le, vagy ha a légitársaság?


Egyébként nekem van egy olyan betegségem, ami most előjött és kérhetnék orvosi papírt róla, hogy emiatt nem tudok utazni. Ilyen esetben a most megkötött biztosítás kifizetné a velem együtt utazók jegyét is, mert én nem tudok menni, és emiatt ők sem?


Köszönöm!



#biztostás
2022. febr. 22. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megvan a jegy? Semilyennel.
2022. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze, még annak a szállásnak az árát is visszafizetik, amit még le sem foglaltál. SŐT olyan biztosító is van, aki kifizeti az út teljes összegét, ha nem tetszett Párizs. Ezeket mind megkapod, miután kifiezettétek a 3000 Ft-os biztosítási díjat.
2022. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy, ha annak a kettőnek nincs meg mindene a belepeshez maradhatnak itthon és igy jártak, valamit valamiért. De hogy 2 ember miatt a másik 4 ae menjen az már egyeni hülyeség és a loteri kutyát nem erdekli, nem kaptok vissza semmit, nehogymar a nyúl vigye a vadaszpuskat hogy két gyökér miatt fizessenek.
2022. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Miért nem oltatja be magát az a kpét agyhalott?

Egyébként olyan biztosítás, amilyet te akarsz olyan nincsen. Ugyanis az emberi butsaágra nem fogadnak a biztósítók, mert az tuti.

2022. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Utólag sehogy. A két idióta oltatlan szépen kifizeti nektek a jegyetek árát, vagy simán élmények nélkülük.
2022. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Figyu, amúgy melyik kettő az ő helyük és mely járatokon? Csak mert én is akkor fogok utazni és akkor úgy választanék helyet, hogy mellettem üres helyek legyenek!
2022. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

6!


Mert ugye csak egy járat indul akkor....

2022. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi a gondod?

Elutaztok, a két hülye meg itthon marad és megtéríti nektek a jegyek árát.

2022. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Nincs ilyen biztosítás, de könnyen lehet, hogy addigra változnak a szabályok.
2022. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1, 9: Köszönöm, értem, utánanéztem, tényleg nincs ilyen, a kondíciókban kivédik, hogy így meg lehessen kötni.


Régebben sokat jártam erre az oldalra, nagyon jó volt, s rezignálva veszem tudomásul, hogy ennyi, az életben megkeseredett, buta ember jár ide, aki számukra ismeretlen embereket ilyen alpári módon méltatnak. Nem mindenkinek van boldog és jó élete, ezt tudom jól, és ki-ki máshogy vezeti le a frusztrációit. Van, aki ezt okosan teszi és előre mutatóan, s vannak "ezek", akik itt megnyilvánultak. Ha a gyűlölködéssel felhagynátok, akkor már egy lépést megtettetek a boldogabb élet felé, szóval ne adjátok fel, mindig van remény! De addig megmaradtok olyannak, amilyenek vagytok.

2022. febr. 23. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!