Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Melyik biztosítással kaphatom...

Monkeyface92 kérdése:

Melyik biztosítással kaphatom vissza a repjegyek árát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 6-an mennénk Párizsba a márciusi hosszú hétvégén, és 2-en nem rendelkeznek a megfelelő, ott elfogadott oltásokkal. Így nem is szeretnénk elutazni. A repjegy van megvéve a 6 főre. Elvileg ingyenesen módosíthatnám a dátumot, csak az a gond, hogy 2 külön légitársaságnál kéne megtennem, mert más visz, mint aki hoz.

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik biztosítást tudom most megkötni, amelyik megtéríti a repjegyek árát utazás lemondás esetén? Nem értem ezeknek a működését, ez a lemondás azt jelenti, hogy én mondom le, vagy ha a légitársaság?


Egyébként nekem van egy olyan betegségem, ami most előjött és kérhetnék orvosi papírt róla, hogy emiatt nem tudok utazni. Ilyen esetben a most megkötött biztosítás kifizetné a velem együtt utazók jegyét is, mert én nem tudok menni, és emiatt ők sem?


Köszönöm!



#biztostás
2022. febr. 22. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Jajj egyem az édes kicsi szívét :D Kiír egy ilyen végtelenül ostoba kérdést, és még ő butáz le másokat, sírok ! :D


A többiek nevében nem tudok persze nyilatkozni, de nekem perpill boldog életem van,de köszönöm a jókívánságokat <3

2022. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%

"rezignálva veszem tudomásul, hogy ennyi, az életben megkeseredett, buta ember jár ide"


...és felteszik ide a rendkívül buta kérdéseiket.

2022. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!