Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Miért csak egy telefonszámot...

Miért csak egy telefonszámot kapok, ha utasbiztosítást kötök?

Figyelt kérdés

Régebben, ha külföldi útra biztosítást kötöttem, kaptam egy füzetet, amiben angolul, németül, franciául le volt írva, milyen egészségügyi ellátás jár a biztosítás alapján.

Most kapok egy magyar nyelvű kötvényt és egy telefonszámot, hogy azt hívjam fel, ha halálra gázolt egy autó. Ennek alapján milyen sürgősségi ellátást kapok, ha az állapotom miatt nem tudok segítséget kérni?



#sürgősségi ellátás külföldön
2022. jún. 15. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy mi van nálad ha halálra gázol az autó?
2022. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Előre telefonálnod akkor kell, ha intézkedőképes állapotban vagy (pl. kötőhártyagyulladás vagy fogfájás miatt kell orvos), akkor megmondják, kihez mehetsz az adott országban.

Ha magatehetetlenül visz be a mentő, akkor elég utólag jelentkezned a biztosítónál, megoldják a dolgot.

2022. jún. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

A biztosítód okkal és joggal néz téged hülyének.

Ezér.

De szerintem is megérdemled.

2022. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A kérdéses infóknak utána tudsz nézni a neten, én például a Mapfrénél vagyok, és náluk ez:

[link]

2022. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
#4 Ez egy biztosítási ajánlat, és nem válasz a kérdésre.
2022. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként miért kellene neked nyomtatott papír, sőt most provokatív leszek, mi a francnak neked az a biztosítás. Az EU egészségbiztosítási kártyádat kiváltottad már?????
2022. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
#6 nem írta, hogy EU-ba megy.
2022. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!