Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair jegy törlése/módosítás...

Wizzair jegy törlése/módosítása közeli hozzátartozó balesete miatt. Van ezzel valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

2 nap múlva utaztam volna, de az egyik szülőm súlyos balesetet szenvedett, így nem tudok utazni. Van rá esély, hogy módosítsam valahogy a dátumot, vagy buktam a jegyet?

Tudom, hogy alap esetben nem lehet, de hátha van esetleg valakinek pozitív tapasztalata... Érdemes őket felhívni?



2013. jan. 13. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy halal eseten visszafizetik a teljes osszeget. Ebben az esetben viszont nagyon alapos indok kell a Wizzairnek, hogy miert is nem tudsz elutazni abban az udopontban. Pl: mert te vagy az egyeduli hozzatartozoja a balesetet szenvedettnek, es nem tudod elhagyni az orszagot.


Az a baj, hogy ez is csak akkor mukodne, ha azzal tortenik sulyos baleset aki repult volna. Igy elegge necces, de egy probat meger.


Hivd fel a wizzairt es mondd el a tortenetet ugy, hogy meghassa oket. Hidd el ok is emberek es ha jol tallalod a tortenetet, es van lehetoseg ilyen esetben a visszafizetesre vagy modositasra akkor meg fogjak adni.


Kerdezd meg, hogy ugy lehetseges-e, hogy a jegy ertekeben kapsz egy kupont amit 1even belul felhasznalsz.



Szurkolok, es sajnalom :(

2013. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Wizzairnél régebben működött méltányosság, talán még most is. Irhatsz is nekik a weblapon.
2013. jan. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk jóváirtak a jegyeket. Nem fizettek vissza készpénzt, hanem a virtuális számlára került az összeg, amit a következő vásárlásnál teljes egészében felhasznalhattam.
2013. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Felhívtam őket (a nem emelt díjason), nagyon segítőkész volt az ügyintéző, bár ő nem tudott mit csinálni. Kell írni egy kérvényt és lehet, hogy utólag jóváírják a módosítás díját, de nem ígért semmit...

Így 8250Ft módosítási díj + a jegy különbözetért tudtam csak módosítani.

2013. jan. 14. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, egy orvosi igazolast kellett volna emailben elkuldeni es ingyen lett volna...
2013. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
El fogom küldeni, de mivel holnap mentem volna, ennyi idő alatt nem bírálják el...
2013. jan. 14. 23:35
 7/10 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy mivel nincs közvetlen e-mail címük, hanem űrlap van, így első körben nem is lehet csatolni.
2013. jan. 14. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Amiatt nem kellett volna aggódnod, hogy közel az utazás dátuma. Ha nem mész és indokolt akkor utólag is elfogadják, nem szükséges előtte.
2013. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Válaszoltak és nincs lehetőség méltányossági alapon sem.

Kizárólag akkor, ha az utassal történik baleset/betegség.

2013. febr. 22. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szigorítottak. Ebben is. Lehet, hogy újabban túl sokan (vissza) éltek vele. Akkor pedig érthető, hogy már nem csinálják így.
2013. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!