Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Astra biztisító?

Astra biztisító?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a társasággal?

Nekem most volt /van egy igen kellemetlen élményem velük.

Két évig fizettem, nekik a kötelező biztosítást, de beleuntam, hogy irreálisan magas összegeket vesznek ki a zsebemből. Évforduló előtt 63 nappal (törvényben meghatározott minimum a 30 nap) Küldtem nekik egy e-mailt, hogy biztosítót szeretnék váltani. a szükséges papírokat beszkennelve csatoltam. Erre ma, az évforduló előtt 2(kettő) nappal küldik válaszban, hogy nem áll szándékukban eleget tenni a kérdésemnek, próbálkozzam jövőre. Csak pislogtam, mit hal a szatyorban, hogy ez most komoly?

Próbáltam felhívni őket, az összes elérhetőségen. Mindenhol idegesítő gépi férfi hang, utána irritálóan andalító zene. 5000(ötezer) forintomba került, hogy még csak beszélni se tudjak senkivel.


Hasonló tapasztalat?



2013. szept. 10. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nem volt velük, korrektek voltak az árak.


Miért te intézed a biztosító váltást??


Ott vannak az alkusz cégek, mindent elintéznek helyetted, és neked semmibe se kerül.

netrisk.hu pl


Most mondtam le rajtuk keresztül az astrát, 2 hét telt el és már meg is jött az igazolás az új biztosítótól.

2013. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért én intézem, mert az alkuszok sem dolgoznak ingyen. Jutalékot kapnak, minden ügyfél után. ergo, neked is kicsit olcsóbb lenne, ha nem alkusszal dolgoztatsz.
2013. szept. 11. 08:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne olcsóbb, mert akkor a biztosító ügynöke, ügyintézője, stb. kapná meg a jutalékot. Emberek ezzel pénzt keresnek és ez mindig így lesz.

A biztosítás felmondásához nem kell scannelni semmit, nem azt kell írni, hogy biztosítót szeretnél váltani és főleg az egészet nem e-mailben. Ha az első válaszoló által írt mód nem felel meg, akkor írásban (tehát levélben), aláírva, a szerződés adatait felsorolva (szerződésszám, rendszám, szerződő, évforduló), azt évforduló előtt 30-60 nappal FELMONDOD!

Írnék rosszat erről a biztosítóról, de ez esetben nem hibáztak, nem szegtek törvényt.

2013. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Jutalékot kapnak, minden ügyfél után. ergo, neked is kicsit olcsóbb lenne, ha nem alkusszal dolgoztatsz."


Ember, menj már fel egy alkusz oldalra és számold ki, hogy úgy mennyi lenne!!

Gondolod én fizetem az alkusz nyereségét??

Nem nem, a biztosító fizet :)

Semmivel se olcsóbb ha te intézed a papírokat.

És ha te intézed, akkor r.á.b.a.s.z.o.l.

Ennyi :)

2013. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak olyan biztosítóval szerződök, aminek van a közelemben fiókja, ahol (ha szzükslges) akár személyesen is intézkedhetek.
2013. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik alkuszt ajánlottak, számoljanak ajánlatot egy alkusz oldalán és utána az egyik biztosító kalkulátorán. Meg fogtok lepődni, azt garantálom.
2013. szept. 18. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg meglepődtem: az alkusznál 200 forinttal olcsóbb jött ki, de hogy miért?!
2013. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is korrekt társaság
2014. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én másfél évig voltam náluk. Eladtam a kocsit júniusban, de novemberig előre ki volt fizetve a díjam. Lassan 1 éve küzdök velük, hogy fizesség vissza a pénzem... folyamatos hitegetés telefonon és e-mailben is, MNB a következő a lépésem.
2014. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!