Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Azokhoz szól a kérdés akik,...

Azokhoz szól a kérdés akik, jártak Venezuelában. Tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Hogyne tudnánk, de minek ?
2021. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát annak a Venezuelának amiben még én jártam valószínűleg nem sok köze volt a mostanihoz, az még a Chávez éra legelején volt, az olaj is akkor kezdett igazán beindulni meg akkor kezdtek ellenségesek lennie az USA-val, de nem látszott még az a változás ami azóta végbement, csak egy csóró de izgága országnak tűnt. Ma biztos eszembe nem jutna elindulni oda annak ellenére, hogy tudtommal ma sem sokkal veszélyesebb, csak hát biztos nem azt az arcát látnád.
2021. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
En nagyon mennek az Angels falls, es a tepuik miatt de most nem merek elindulni pedig del amerika majd minden orszagaban voltam mar.
2021. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17:14-es, a Salto del Ángel engem is nagyon érdekelne, csak ugyanígy nem mernék elindulni, Venezuela rettenet gáz hely lett az elmúlt pár évben...
2021. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%
Én voltam a közelmúltban, 3 hónapot töltöttem kint ebben az évben. Szívesen válaszolok kérdésekre, ha még aktuális.
2021. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso. Ha tudsz irni egy kis osszefoglalot az mindig jo es koszonet erte. Del Amerikabol nekem mar csak az maradt ki es az egyik olyan orszag ami a legjobban erdekelne a Foldon.
2021. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös mesélhetnél.

Hogy érdemes repülni?

Valami arénylag biztonságos hely a tengerparton?

Árak?

Biztonság?

2021. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!