Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyen lehet az élet Patagóniá...

Milyen lehet az élet Patagóniában?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Gugli térképet és felfigyeltem Patagóniára. Ugyebár Dél-Amerika legélhetőbb országai vannak ott. Viszont ami látszik hogy nagyon ritkán lakott. Ahogy olvastam a Patagóniának hívott területen kB 2 millió ember lakik ez nagyon kevésnek tűnik.

Vajon milyen lehet az életük, mit dolgozhatnak (értsd mik a fő gazdasági tevékenységek), milyen életszinvonal van ott?



2021. ápr. 30. 08:49
A kérdező szavazást indított:
Jó lehet ott az élet
Nem lehet túl jó ott az élet
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
beírod a gugliba, hogy "life in Patagonia", és a kapott találatoknál a google fordításra kattintasz. Számtalan leírás van, turista és ott élők szempontjából is.
2021. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat én voltam ott, az életszinvonal szerintem nem verdesi az eget, a városok elég lepusztultnak hatnak. Nincsenek nyomornegyedek, de olyan nagy jólét sem sugárzik belőlük (Ushuaia, Puerto Natales stb)


A táj egyébként gyönyörű, fantasztikus helyek vannak, turizmus szempontjából fantasztikus, bármikor visszamennék hosszabb időre is, na de ott élni... hát kösz inkább nem.

2021. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy az, hogy D-Amerika legélhetőbb országai, nagyon csalóka, Argentina pl iszonyú nyomorúságos egy hely, de igazából Chilétől sem voltam nagyon elájulva. Van egy-két városka, amit német bevándorlók alapitottak, na ott látszik valamiféle jólét, de pl Santiago rémes.
2021. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahha értem köszönöm. Mondjuk számomra Szabolcs, Borsod is elpusztultnak hat, ahoz képest nem lehet annyival rosszabb.
2021. jún. 6. 20:37
 5/7 anonim válasza:
Én 7. éve Argentína délnyugati részén élek Chubut tartomány, Chushamen megye, LagoPueloban, RioNegro tartományhatárhoz és Chile államhatárához közel. Várom a konkrét, megválaszolható kérdéseket.
2021. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös, az gyönyörű vidék :) Hogy sikerül kijutni és mivel foglalkozol?
2021. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 fuuu nem is gondoltam volna hogy van Magyar aki onnan gyakorizik.



Ami engem igazából érdekel:

- Milyen munkahelyek vannak?

- Mennyire lehet megélni a fizetésből?

-Mennyire érződik, hogy a világ nagyrészétől igen távol van az ember ott (minél jobban, annál jobb nekem)?

- Milyen a közbiztonság?


Válaszaidat előre is nagyon köszönöm.

2021. júl. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!