Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Chilébe vagy Brazíliába...

Chilébe vagy Brazíliába érdemesebb kiköltözni? Mi a véleményetek ezekről az országokról?

Figyelt kérdés

Amit tudok Dél-Amerikáról azok alapján ezek tetszenek a legjobban, és szeretnék valamelyikbe kivándorolni, csak ugye Chiléhez spanyolul, Brazíliához pedig portugálul kell megtanulni.


Ti melyiket ajánlanátok és miért? Esetleg éltetek vagy most éltek valamelyikben?



2021. jún. 14. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Chile
Brazília
20 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
Chile a legeurópaibb dél-amerikai ország, de még így sem üti meg Magyarország szintjét sem. Brazíliából meg inkább menekülnek az emberek Gondolom kb 15 éves vagy
2021. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%

Ja-ja, én is úgy gondolom, hogy valami álmodozó tini - vagy egy kicsit retardált fiatalfelnőtt... :))))


Nem igazán jellemző rosszabb körülmények közé emigrálni, ha már valaki annyira külföldre akar költözni...

2021. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

Argentína a legeurópaibb ország, Dél-Amerikában.

A világháború után ide emigrált a déli kontinensen a legtöbb európai.

Vannak tiszta német falvak még most is vidéken, meg kisvárosok olyan népességgel, hogy el se hinnéd hogy Dél-Amerikában vagy.

2021. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Argentinában 97% a fehérek aránya, Chileben 95. Ezzel szemben Chile sokkal fejlettebb, ezáltal sokkal európaibbak a körülmények.
2021. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%

Az első két válaszoló lekezelő magatartásával csak az bizonyította be, hogy egy bizonyos értelmi szint alatt funkcionálnak, ne is figyelj rájuk.

Nekem mindkét országból vannak ismerőseim/barátaim (folyékonyan beszélek spanyolul), én azt mondanám, hogy Chilebe menj inkább, tekintve, hogy a régió egyik legfejlettebb és legbiztonságosabb országa (egyébként semmivel nincs elmaradva Magyarországtól, max korrupcióban, ami itt világszínvonalon folyik hála az olyan primitív embereknek, mint az első két válaszoló;). Ha van egyéb specifikus kérdésed írj nyugodtan.

2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
38%
Semmi rosszat nem mondtam, de te primitívezel. Te iszonyat értelmes, és kulturált lehetsz, komolyan:D
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom ki volt aki a kérdezőt 15 évesnek vagy kicsit retardált fiatal felnőttnek minősítette... Tényleg szánalmas, hogy ezt a szintet kell képviselni, bár mit várok a magyar emberektől...

Látszik az is, hogy jó konpetensek vagytok mindketten a témában, csak azt nem értem, hogyha én tudom magamról, hogy közöm sincs a témához akkor nem kommentelek és nem büfögöm ide, amit valahol elvétve olvastam az interneten, de valószínűleg nem is ilyen formában;D

2021. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetertek az 5.-s valaszoloval. En amugy Argentinaba mennek de meg inkabb Kolumbiaban elnek. Szerintem utobbiban van a legnagyobb potencial a jovore nezve. Bar ha Duke megbukik nem tudom milyuen lesz utanna.
2021. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
55%

Nem fogsz te menni sehova. Hetente van egy ilyen “komoly” kérdés, hogy hova költözzek? Aki valóban költözik, az nem itt érdeklődik…..

Egyébként Uruguay és Chile a két legfejlettebb dél-amerikai ország.

Nem véletlenül hívják Uruguay-t Dél-Amerika Svájcának…

2021. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
3%
Utolso Del Amrika Svajcanak Ecuadort hivjak.
2021. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!