Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mi a véleményetek a Dél-Amerik...

Mi a véleményetek a Dél-Amerikai országokról?

Figyelt kérdés
melyikben jártatok? milyenek ott az emberek? városok, falvak életvitel,

2023. márc. 20. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted Buenos Aires ugyan olyan mint a mexikói drogkartel uralta területek? Vagy hogyan kéne összefoglalnunk neked gyakorin egy egész kontinenset?
2023. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mexikó mióta Dél-Amerika?
2023. márc. 20. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Tudod mit, igazad van :)
2023. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
@2 Ettől még értelmetlen a kérdés. Egy amazóniai, globális kultúra által értintetlenül maradt törzs és Santiago között nagyobb különbségek vannak, mint egy porig bombázott ukrán falu és Monaco között.
2023. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Mexikó Észak-Amerikában van, esetleg félművelteknek Közép. Az egyes Latin-Amerikával keveri Dél-Amerikát, ami gyakori hiba bizonyos szint alatt.

Dél-Amerika egyes részei akár Svájccal is összevethetőek, pl természeti szépségben, falvakban nem igazán.

Kérdező: milyen az európai falu vagy város, jellemeznéd?

2023. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
48%
Nem jártam ott. Ez nagyon helyfüggő.
2023. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha meglesz a pénzem egyből költözök Argentínába vagy Brazíliába.

Talán még Uruguay jöhetne számításba.

Többi országba max látogatóba szeretnék menni.

2023. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Túristaként majdnem mindegyikben jártam, mindegyiket szerettem, de Peru a legnagyobb szerelem. El Salvador, Belize, és Guatemala kizárt nálam a bűnözés miatt (a túrista helyek eléggé védettek, de én nem akarok túristaként sem bezárva lenni).

Ott élni talán Chile, vagy Argentina fővárosa, de igazából inkább maradok itt, ahol vagyok (Seattle, WA)

2023. márc. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Aloha8 ***** válasza:
76%
Ecuadorban es Peruban voltam, a termeszet szep, az embereket nem tudom megitelni, mert nem beszeltem egy-ket mondatnal többet velük, de az ecuadori guide szerint nagyon korruptak, legalabbis ami a politikusokat illeti. Nagyon egyszerüen elnek, szegenyek, föleg az indigen emberek, Kichwas es Shuars. Quito nagy varos, egyszerü, Cusco Peruban mar sokkal jobb. En elsösorban Peruban a Machu Pichu miatt mentem oda. Mint turista erdekes, egy mas vilag, de elni nem szeretnek Del-Amerikaban.
2023. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Chile, Argentína, Falkland, a nagyobb brazil varosok jók, a tóbbi nyomortanya, lepra, ebola, belféreg.
2023. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!