Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországba, egész pontosa...

Franciaországba, egész pontosan Korzika szigetére te kiköltöznél?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, ha nem miért nem? :) Kíváncsi vagyok hogy az emberek hogy vélekednek róla, nekem ezek a terveim a nagy álmom hogy össze jön.. :D


U.I: Lehet nem jó helyre tettem fel a kérdést, akkor elnézést.. :)


2011. febr. 5. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Simán kimennék! Azért mert pálmafák, sziget, tenger, homokos part, szép kis házak, stb.! Viszont utálom a franciát és sztem az ország is elég elcsépelt már, valamint hülye kagyló és csigazabálók, ja és a békacombot sem vetik meg! pfejj!
2011. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ettél már egyáltalán csigát Franciaországban? :D


Amúgy én kiköltöznék simán, bár nekem Nizza a szerelmem.

2011. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%

első válaszoló. én meg tőled undorodom, de iszonyatosan. mellesleg tévhit, hogy a franciáknál gyakori a békacomb, mert egyáltalán nem az.

igen, szívesen kiköltöznék. bár nem korzika vonz leginkább franciaországból.

2011. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze,kiköltöznék, ha lenne rá módom:)

Nem tudom milyenek a franciák valójában, én úgy hallottam, hogy nem hajlandóak nagyon más nyelven beszélni csak franciául. Szóval, ha kiakarsz költözni előtte tanulj meg franciául:-S

2011. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Mi itt élünk, több mint egy éve :-)

Gyönyörü sziget, kedves emberekkel! Sok a bevŕndorlo (arab,portugŕl) de néhŕny magyar is van a légio jovoltŕbol!

A igaz korzikaiak NEM franciŕk, hiŕba van francia hatalom alatt! Aktivan müködik az FLNC! Nem jo velük ujjat huzni.

Tehŕt nem csiga és béka zabŕlok. Békacombot még nemis lŕttam itt! Mŕjustol szeptemberig rengeteg a turista! Amugy nyugi van! És nem utolso sorban, jelenleg 18fok van. :-)

2011. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen? És mondd már meg, hogy miért undorodsz tőlem? Azért mert van véleményem és nem rajongok a francia konyháért és úgy ámblokk Franciaországért, vagy mégis miért??? Bocsánat, hogy nekem nem jön be!!!!!

Na? Miért is, szeretném tudni!?!?


Igen raktak már elém csigát és kagylót is, békacombot még nem, de volt az étlapon és ízileg is, meg látványilag is gusztustalan volt, éjszaka ki is jött belőlem, pedig csak egy falatot ettem, de elég volt rá gondolnom!

2011. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként biztos van olyan hely Franciao.-ban ahol van csiga, meg békacomb csak nem Korzika szigetén.

Ezért nem kell valaki leundorítozni, ismeretlenül.

2011. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kérem ne vezsekedjetek.. :) De látom sokan mennének ki.. ennek örülök nem csak én.. :) De szerintetek van értelme kimenni, munkát keresni, lakást bérelni stb?


U.I: Annak a válaszolónak aki, már egy több mint egy éve lakik kint, írtam egy e-mail-t, pár kérdéssel, remélem nem gond.. :)

2011. febr. 5. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék egy szigeten lakni, így én nem mennék. Viszont Franciaországba kiköltöznék, de majd csak később...
2011. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!