Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan jutok haza Argentinabol...

Hogyan jutok haza Argentinabol ha nem maradt penzem repulojegyre? Nincs valami teherhajo ami 200,300 dollarbol kijon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a helyi magyar nagykövetséget! Ők segítenek valami megoldást találni/ hazajuttatni.
2011. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
koszonom, remelem tenyleg segitenek mert mas eltanacsolt a kovetsegtol hogy ok csak max uj ut levelet adnak ha elveszet mast nem.300 dollarom maradt,peruban kiraboltak.
2011. jan. 2. 14:44
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha kiraboltak, segít a nagykövetség.
2011. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Nincs itthon rokonod, aki tudna küldeni pénzt?
2011. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
miért akarsz hazajönni?
2011. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De van csalad es csak 300 dollart tudtak kuldeni mert en is ide turistakent bankhitelbol jottem es otthon volt allasom de mivel nem tidtam hazamenni mar biztosan kirugtak mert lejart a szabadsagom, a kovetseg nem ad penzt csak uj utlevelet, es a repulojegy csak spanyolig is 20000ft a legolcsobb ami letezik, spanyolbol mar hazamegyek kamionstoppal nem gond de itt meg nem engednek fel a teherhajora, azt mondjak illegalis, nem lehet probaltam a nemet teherhajo elvitt volna ingyen is de a hatosagok nem engedik.
2011. jan. 2. 15:22
 7/30 A kérdező kommentje:
javitom 200000ft a repjegy.
2011. jan. 2. 15:54
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben kiraboltak a magyar nagykövetségen 100% hogy segíteni fognak valamilyen úton módon hazajutnod! Barátoktól nem tudnál még kölcsön kérni? Ennél jobb nekem sem jut eszembe, mostmár legalább tudod hogy ilyen messzire akkor érdemes elindulni, ha van elegendő tartalékod is arra, hogy baj esetén haza tudj jönni!
2011. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A követség valóban segít, megveszik neked a jegyet, te pedig itthon visszafizeted. Nyugodtan kérj tőlük segítséget!

A munkahelyedet pedig értesítsétek, hogy kiraboltak, kint rekedtél. Biztosan megértik, hogy erről nem tehetsz! Főleg, ha megemlítitek, hogy a követség segítségéval jössz haza :=). Sok munkáltató retteg az ilyen "nagy szavaktól" és nem mernek kidobni. Csak bátran!


Jó utat hazafelé!

2011. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kosz, holnap meg is probalom csak ma vasarnap van es nincs ugyelet,hetfon bemegyek.
2011. jan. 2. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!