Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan jutok haza Argentinabol...

Hogyan jutok haza Argentinabol ha nem maradt penzem repulojegyre? Nincs valami teherhajo ami 200,300 dollarbol kijon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam az, aki "hitetlenkedett", hogy hitelből mentél ki. Nem irigyellek egyáltalán, inkább sajnállak, hogy ilyen helyzetbe jutottál. Igen, nem vennék fel arra hitelt, hogy utazgassak, aztán ne tudjak hazajönni, hetekig éljek más nyakán. Elég sok külföldi országban jártam már, de mindig volt annyi tartalék pénz, hogy ha bármi beüt, haza tudjunk jönni. Az meg egyáltalán nem irigylésre méltó, ha valaki hitelből nyaralgat.
2011. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a Caritastól segítséget kérni, esetleg máltai szeretetszolgálat vagy hasonló. Mozgass meg minden követ, hátha... Én valóban irigyellek hogy kijutottál ilyen helyre, viszont beismerheted, hogy hitelből nem a legokosabb dolog utazgatni, pláne nem így, szinte ész nélkül. És ha nincs minden sarkon bank? Attól még a szállásodon, vagy más zsebedben, táskádban, akárhol tarthatod a kártyádat, hogy ha a készpénzedet el is veszik, eltudj menni a 8. utcába, ahol már van automata! Ha így sem jó, hagyhattál volna itthon a szüleidnek, vagy rokonoknak pénzt, hogy baj esetén utánad tudják küldeni! Így sajnos nem irigylésre méltó az amit csináltál, de remélhetőleg tanultál belőle! :)
2011. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire nem tetszik a magyar emberek őszinte véleménye, akár ott is maradhatsz... Mellesleg, ha szerinted már biztos kirúgtak, a hiteledet miből fogod visszafizetni?
2011. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Alexandra Hengl! Ez nem a magyar ember oszinte velemenye, ez egy goromba beteges es gonosz megjegyzes raadasul te nem vagy magyar, a neved gyanusan Zsidosan hangzik,mert a nemetek nem ilyen gorombak....
2011. jan. 12. 13:35
 25/30 anonim ***** válasza:
te milyen alexandra henglről beszélsz barátom?!
2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon egyre több beteg ember van.
2011. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Lapozz vissza ez elozo oldalra mert nekem azt irta ki hogy Alexandra Heingl valasza es utana te irtal vissza nev nelkul,de mindegy en nem vitazom.
2011. jan. 14. 14:45
 28/30 A kérdező kommentje:
A 2.olodalon megtalalod akim nekem irt egy bizonyos Alexandra Heingl es az ha nem te vagy akkor nem vedd magadra de utalom a zsidokat, mert bunkok, a masik dolog hogy en segitseget kertem itt nem kritikat es velemenyt, de aki csak kritizal, annak csak azt kivanom hogy barmilyen okbol egyszer keruljon ilyen helyzetbe es akkor jusson eszebe hogy milyen kellemes amikor csak pofaznakm a tavolbol! Csak az ilyen ember azt hiszi hogy o nem kerulhet ilyen helyzetbe, egykor en is ezt gondoltam...
2011. jan. 14. 14:52
 29/30 anonim ***** válasza:

Hajó! Lehet, hogy nem német, hanem spanyol hajót kellene megpróbálnod, ők linkebbek, így talán jobban bevállalnak egy potyautast. (persze csúszópénz ilyen esetekben szinte mindig szükséges) Más kérdés, hogy mondjuk Malagából hazajutni nem lesz könnyű, de ha onnan egy kamion elvisz a franciákhoz, onnan meg már biztosan megy magyar kamionos.

Lehet, hogy egy argentínai magyar civil szervezetet kellene megkeresned jótanácsért.

2011. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A repülő tényleg szívás, a kereső nekem 1350 dolláros ajánlatot adott adók és illetékek nélkül.
2011. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!