Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazília "veszélyes" helynek...

Brazília "veszélyes" helynek számít?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha egy európai kimegy oda, akkor tartania kell attól, hogy az eltérő bőrszín miatt esetleg rossz szemmel néznek rá?

Normális válaszokat kérek!

Előre is köszi! :)


2011. aug. 10. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Úgy kell öltözködnöd, viselkedned, mint egy csóri hátizsákos túrista. Meg az sem rossz, a 3-4-5 férfi van veletek. (itt nem sp alakú kis nyámnyila b*zikra gondolok, hanem normális férfiakra)
2011. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ! :)
2011. szept. 15. 22:13
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg értelmes választ akarsz akkor Én neked termettem mivel már voltam 12-szer. Sao Paulo, Rio, Stb. Hát, vannak szép helyek meg csúnyák. Elég szar és az emberek olyanok mint a cigányok, szóval inkább ne menj... Veszélyesnek csak akkor ha feltűnő dolgokat viselsz.
2011. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Amazonia( Boa Vista, Santarem) Brazilia legszebb es legkevesbe veszelyes helye, de tenyleg nem erdemes feltunoen oltozni,csak hatizsakosan,Sao Paolo es Rio de janeiro kicsit veszelyes,jo utat!
2011. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A bőrszín miatt nem, ugyanis sok fehér és mindenféle ember él ott.
2018. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!